reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Asia trzymam kciuki za wynik ;) daj koniecznie znać.

Ja zarezerwowałam łóżeczko do 19.07 bo jest piękne a dziewczyna sprzedaje prawie nowe za 1/3 ceny;D

W piątek zaś jedziemy po fotelik i bazę bo w sklepie są mega rabaty na ten co chcemy.
 
A ja myślałam że muszę być na czczo, to zaraz jadę bo chyba już zwariuję
Czekamy na wyniki ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Dziewczyny witam się z wami mam nadzieje ze mogę do was dołączyć ❤

ostatnia miesiączke mialam 06.06 a 1 lipca zrobilam bete i wynik był 74.7, po 48h 199 :)
Niestety mam podwyzszone tsh- 4 :( bylam u endokrynologa, biore euthyrox 75 i 26.07 ide na kolejną wizytę sprawdzic jak spada.

Przy okazji ze ta lekarka jest też ginekologiem to zrobiła mi usg i był pęcherzyk 4.46mm
Ide do ginekologa 19.07, mam nadzieję ze bedzie już serduszko
 
Asia trzymam kciuki za wynik ;) daj koniecznie znać.

Ja zarezerwowałam łóżeczko do 19.07 bo jest piękne a dziewczyna sprzedaje prawie nowe za 1/3 ceny;D

W piątek zaś jedziemy po fotelik i bazę bo w sklepie są mega rabaty na ten co chcemy.

Super jak masz taką możliwość to tylko korzystaj, później będą wydatki większe to przynajmniej te Ci odpadną
 
reklama
Dziewczyny witam się z wami mam nadzieje ze mogę do was dołączyć ❤

ostatnia miesiączke mialam 06.06 a 1 lipca zrobilam bete i wynik był 74.7, po 48h 199 :)
Niestety mam podwyzszone tsh- 4 :( bylam u endokrynologa, biore euthyrox 75 i 26.07 ide na kolejną wizytę sprawdzic jak spada.

Przy okazji ze ta lekarka jest też ginekologiem to zrobiła mi usg i był pęcherzyk 4.46mm
Ide do ginekologa 19.07, mam nadzieję ze bedzie już serduszko
Witaj :) Będzie napewno :)
 
Do góry