reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja mam zachcianki non stop. Na kolacje jadlam kabanosy z musztarda i snikersa.
Ogórki kiszone własnej produkcji i chlebek ze smalcem z boczkiem i cebula. Mniam

f2w390bvgn194jcu.png
O matko w każdej ciąży czekam na te zachcianki i jakoś nie mogę wypatrzyc [emoji1]

Cholera... już nie miałam z dwa dni plamien i teraz poszłam siku a tam na papierze sporo krwi... :/ no załamka po prostu :(:(:( jak jutro tak będzie to jadę do lekarza. Cholera dlaczego?!? ;(;(;( nie dość, ze w ciąże nie mogę zajść to jak jestem już to ciagle coś... mam nadzieje, ze wszystko będzie ok, ale zaś będę się martwić :/
A bierzesz coś na podtrzymanie?
Hej my tez z corka pobudka 6.20, trzeba odprawić tatę do pracy:)

Mam problem witaminowy - zmieniłam z 3 tygodnie temu tabletki z femibionu z racji tego, że nie miał dha na composite mama, chyba mało popularne, ale dobry skład. Ale czuje się po nich fatalnie. Bardzo boli mnie żołądek, na 100% Nie wiem czy to ich wina, ale tak obstawiam. Doradzicie jakieś inne czy wrócić do femibion? Do lekarza idę dopiero 8.08 zresztą gość miał cała polke femibionu i to "polecal"
W ogóle chyba można sobie zmienić o tak tabletki?
A czy przypadkiem dha nie wchodzi dopiero od 2 trymestru? Ja tak wyczytałam chyba nie ma się co na zaś faazerowac [emoji6]
Ale jak się źle po nich czujesz to może być coś nieodpowiedniego w składzie.


Ja to w ogóle brałam milion pięćset suplementow żeby jako tako funkcjonować z hashimoto no ale teraz większości nie powinnam i jeszcze nie znalazłam najwydajniejszego odpowiednika [emoji12] muszę poczytać dokładnie o zalecanych normach i coś dobrać...


Głodna jestem a jesteśmy na wakacjach i czekam aż mężul szanowny wróci z biegania żeby na śniadanie iść [emoji12]
 
Okej, no to racja tak się ratuj :) oby przetrwać, jeszcze taki upał się zapowiada
O matko w każdej ciąży czekam na te zachcianki i jakoś nie mogę wypatrzyc [emoji1]


A bierzesz coś na podtrzymanie?

A czy przypadkiem dha nie wchodzi dopiero od 2 trymestru? Ja tak wyczytałam chyba nie ma się co na zaś faazerowac [emoji6]
Ale jak się źle po nich czujesz to może być coś nieodpowiedniego w składzie.


Ja to w ogóle brałam milion pięćset suplementow żeby jako tako funkcjonować z hashimoto no ale teraz większości nie powinnam i jeszcze nie znalazłam najwydajniejszego odpowiednika [emoji12] muszę poczytać dokładnie o zalecanych normach i coś dobrać...


Głodna jestem a jesteśmy na wakacjach i czekam aż mężul szanowny wróci z biegania żeby na śniadanie iść [emoji12]

Dzięki, wydaje mi sie, że można przez całą ciążę stosować dha w szczególności jak się spożywa za malo ryb. A tak jest na pewno w moim przypadku :)

Udanych wakacji :)
 
Ja już po I jest super ;) mój Kropek ma 15mm I bije serduszko ;) wiek ciąży według usg to 8+3 jestem dużo spokojniejsza super ;) niby powiedział że najwięcej zagrożeń do 9 tygodnia ale już jestem zrelaksowana, czyli te bóle itd to przez to że pracuje fizycznie, ale już widziałam rączki i nóżki ;) wrzucę wam zdjęcie jak dopafne telefon męża. Bo ma zdjęcie on na telefonie.
f2w3gov37znp1hsr.png
Wow! Cudownie :-) :)
 
A mnie odrzucilo od jedzenia. Wstałam zjadłam banana chociaż i wzięłam witaminy i kwas foliowy umylam się i dziś bez energi nie wiem jak bym tony wczoraj przeniosła tak się czuję...
 
reklama
O co chodzi z tymi suwaczkami powinno mi pokazywać dziś 4 tydzień 3 dzień a się nie zmienia...

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Do góry