reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Nie wiem jak wymiotowanie może być dobrym znakiem. Dobrym znakiem może być np powiększenie piersi, czy też polepszenie lub pogorszenie cery czy też włosów itd. Bo to świadczy o zmianach hormonalnych.mozesz nawet nie odczuwać tych zmian ale one i tak są. Wymioty są jednym z wielu symptomów ciąży ale czy dobre to nie wiem bo dzięki temu pozbywasz się cennych witamin i ogólnie gorzej się czujesz

Lekarze uważają, ze dzięki wymiotom organizm pozbywa się wszystkiego co może być szkodliwe. Wymioty tez świadczą o zmianach hormonalnych bo wywołuje je wysokie stężenie bhcg. Nam one nie odpowiadają [emoji4] ale dziś pytałam o to moja panią doktor i tez to potwierdziła. Zle samopoczucie mamy jest dobrym objawem ciąży [emoji4] co nie zmienia faktu, ze czując się dobrze tez ma siw zdrowe dziecko [emoji6]
Pisała o tym między innymi mataja i mamaginekolog
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lekarze uważają, ze dzięki wymiotom organizm pozbywa się wszystkiego co może być szkodliwe. Wymioty tez świadczą o zmianach hormonalnych bo wywołuje je wysokie stężenie bhcg. Nam one nie odpowiadają [emoji4] ale dziś pytałam o to moja panią doktor i tez to potwierdziła. Zle samopoczucie mamy jest dobrym objawem ciąży [emoji4] co nie zmienia faktu, ze czując się dobrze tez ma siw zdrowe dziecko [emoji6]
Pisała o tym między innymi mataja i mamaginekolog
Przez wymioty pozbywasz się też dobrych witamin i minerałów, więc ja bym się tu sprzeczala. Ogolnie każda zmiana wywołana hormonami jest dobra oznaką i nawet te dobre zmiany, więcej energii czy też ładna cera.
Współczuję tym co niestety zmagają się z mdlosciami i wymiotami.
 
Lekarze uważają, ze dzięki wymiotom organizm pozbywa się wszystkiego co może być szkodliwe. Wymioty tez świadczą o zmianach hormonalnych bo wywołuje je wysokie stężenie bhcg. Nam one nie odpowiadają [emoji4] ale dziś pytałam o to moja panią doktor i tez to potwierdziła. Zle samopoczucie mamy jest dobrym objawem ciąży [emoji4] co nie zmienia faktu, ze czując się dobrze tez ma siw zdrowe dziecko [emoji6]
Pisała o tym między innymi mataja i mamaginekolog
Może tak jest w przypadku zatruć pokarmowych, ale wymioty u ciazarnych są spowodowane wahaniem hormonów a nie np zjedzeniem czegoś nieswiezego albo wirusem. Ja tez uważam ze wymioty w ciąży to nic dobrego i prędzej usuną z organizmu witaminy, minerały i zniszczą zęby niż wniosą cokolwiek pozytywnego

f2w390bvgn194jcu.png
 
A czy mogą być złe objawy ciąży? Bo skoro wymioty i złe samopoczucie jest ok to coś musi być złego. Jak powiem lekarzowi że niemam objawów to powie że kiepsko z moją ciąża? Nie spotkałam się nigdzie z twierdzeniem że brak objawów jest złym sygnałem o przebiegające ciąży, tak samo że wymioty gwarantują prawidłowa i zdrowa ciąże jest to poprostu objaw ciąży nie świadczący o prawidłowości jej rozwoju a jedynie o zmianach w organizmie. Objawy mogą zaraz zniknąć co nie świadczy o tym że ciąża też znikła.
 
Dziewczyny wasze wahania hormonalne też są dobrym objawem bo inaczej tego jak się zachowuje ie nie wytlumacze. Podejrzewam że przeciwko Anicie wypowiadają się te co nudności nie mają i się cieszcie bo to nic przyjemnego.
Dla przykładu pierwszy artykuł z brzegu:Link do: Poranne mdłości to uciążliwy, ale bardzo pozytywny objaw
Proszę czytać ze zrozumieniem, bo nikt nie pisze ze kobiety bez nudności poronia a mam wrażenie że tak odbieracie.
Jest wiele innych mądrzejszych artykułów naukowych niż to. Nudności matce napewno nie sprzyjają bo traci na wadze, minerały, mało je itd, ale świadczy to o prawidłowym przebiegu ciąży bo ma wysokie skoki bhcg. Owszem każda kobieta może stracić dziecko, czy wymiotuję czy nie ale wymioty, tak jak piszecie polepszenie lub pogorszenie cery, nudności, senność, wyczerpanie świadczy o skokach hormonu i każdej kobiety będzie to wyglądać inaczej. Może pierw trochę zagłębić nos i poszukać i poczytać materiałów później negowac dziewczynę.
Życzę miłej nocy. Dobranoc.
 
Dziewczyny czy wy też tak macie, że w dzień chce się spać, a w nocy nie można zasnać? Ja biorę codziennie 20 mg melatoniny, pije 2-3 kubki melisy i mimo to ciezko mi zebrać się do spania...

f2w390bvgn194jcu.png
 
reklama
Dziewczyny wasze wahania hormonalne też są dobrym objawem bo inaczej tego jak się zachowuje ie nie wytlumacze. Podejrzewam że przeciwko Anicie wypowiadają się te co nudności nie mają i się cieszcie bo to nic przyjemnego.
Dla przykładu pierwszy artykuł z brzegu:Link do: Poranne mdłości to uciążliwy, ale bardzo pozytywny objaw
Proszę czytać ze zrozumieniem, bo nikt nie pisze ze kobiety bez nudności poronia a mam wrażenie że tak odbieracie.
Jest wiele innych mądrzejszych artykułów naukowych niż to. Nudności matce napewno nie sprzyjają bo traci na wadze, minerały, mało je itd, ale świadczy to o prawidłowym przebiegu ciąży bo ma wysokie skoki bhcg. Owszem każda kobieta może stracić dziecko, czy wymiotuję czy nie ale wymioty, tak jak piszecie polepszenie lub pogorszenie cery, nudności, senność, wyczerpanie świadczy o skokach hormonu i każdej kobiety będzie to wyglądać inaczej. Może pierw trochę zagłębić nos i poszukać i poczytać materiałów później negowac dziewczynę.
Życzę miłej nocy. Dobranoc.
Nie mam ochoty się sprzeczac, ani nikt nikogo nie atakuje. chodzi o to że objawów ciąży jest wiele a wymioty nie są wytyczna tego że ciąża jest prawidłowa. Studiuję położnictwo i na studiach nie podają tej przypadłości że jest wszystko ok. Były badania medyczne jednak nie są one brane pod uwagę bo jest zbyt mała ilość badanych.
 
Do góry