reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny czy wy też tak macie, że w dzień chce się spać, a w nocy nie można zasnać? Ja biorę codziennie 20 mg melatoniny, pije 2-3 kubki melisy i mimo to ciezko mi zebrać się do spania...

f2w390bvgn194jcu.png
Na mnie działa tv, chyba idę coś oglądnąć :)
 
reklama
Hejo. Mi chyba wczorajsze piwo albo chipsy stanęły na żołądku. Strasznie mnie on boli od rana. Już jestem w pracy a mam ochotę z niej uciec.. a po pracy jadę na rzęsy więc zanim wrócę do domu.. :(
 
Hej my tez z corka pobudka 6.20, trzeba odprawić tatę do pracy:)

Mam problem witaminowy - zmieniłam z 3 tygodnie temu tabletki z femibionu z racji tego, że nie miał dha na composite mama, chyba mało popularne, ale dobry skład. Ale czuje się po nich fatalnie. Bardzo boli mnie żołądek, na 100% Nie wiem czy to ich wina, ale tak obstawiam. Doradzicie jakieś inne czy wrócić do femibion? Do lekarza idę dopiero 8.08 zresztą gość miał cała polke femibionu i to "polecal"
W ogóle chyba można sobie zmienić o tak tabletki?
 
Hejo. Mi chyba wczorajsze piwo albo chipsy stanęły na żołądku. Strasznie mnie on boli od rana. Już jestem w pracy a mam ochotę z niej uciec.. a po pracy jadę na rzęsy więc zanim wrócę do domu.. :(

Próbowałaś kiedyś migdałów na mdłości? Mi w miare pomagają :)
 
Hej my tez z corka pobudka 6.20, trzeba odprawić tatę do pracy:)

Mam problem witaminowy - zmieniłam z 3 tygodnie temu tabletki z femibionu z racji tego, że nie miał dha na composite mama, chyba mało popularne, ale dobry skład. Ale czuje się po nich fatalnie. Bardzo boli mnie żołądek, na 100% Nie wiem czy to ich wina, ale tak obstawiam. Doradzicie jakieś inne czy wrócić do femibion? Do lekarza idę dopiero 8.08 zresztą gość miał cała polke femibionu i to "polecal"
W ogóle chyba można sobie zmienić o tak tabletki?

Ja kupuje z apteki dr max ich firmy są tańsze i maja lepszy skład od femibion bo tez je brałam wiec polecam
 
Hej my tez z corka pobudka 6.20, trzeba odprawić tatę do pracy:)

Mam problem witaminowy - zmieniłam z 3 tygodnie temu tabletki z femibionu z racji tego, że nie miał dha na composite mama, chyba mało popularne, ale dobry skład. Ale czuje się po nich fatalnie. Bardzo boli mnie żołądek, na 100% Nie wiem czy to ich wina, ale tak obstawiam. Doradzicie jakieś inne czy wrócić do femibion? Do lekarza idę dopiero 8.08 zresztą gość miał cała polke femibionu i to "polecal"
W ogóle chyba można sobie zmienić o tak tabletki?
Ja biorę pregna plus. Są stosunkowo drogie ,ale po nich dobrze się czuje.
 
reklama
Do góry