reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja też mam lekkiego stresa po ostatniej wizycie gdzie nic nie było widać. Nie wiem jak wytrzymam do 7 sierpnia. Zadzwoniłam nawet dziś do gina na NFZ ale najbliższy termin 8 sierpnia. Jeszcze jeden fajny prywatnie dziś mi mówił żebym we wtorek zadzwoniła się umówić to może mnie wcisna za dwa tygodnie na szybkie usg :-) Tylko nie wiem czy nie szkoda mi tych 150zl za wizytę jak tydzień później już mój gin wraca z urlopu A u niego chce ciążę prowadzić.
 
Dmalw bardzo mi przykro ;( nie wiem jak się czujesz, nie przeżyłam tego, ale każda strata jest bardzo bolesna. Pomysł może w bardziej pozytywnie że dzidziuś mógłbyś chory a teraz masz Aniołka który się Tobą opiekuje, nie poddawaj się następnym razem się uda ;) proszę obiecaj tylko że się nie poddasz, I szczęście trzeba walczyć
 
Dmalw bardzo mi przykro ;( nie wiem jak się czujesz, nie przeżyłam tego, ale każda strata jest bardzo bolesna. Pomysł może w bardziej pozytywnie że dzidziuś mógłbyś chory a teraz masz Aniołka który się Tobą opiekuje, nie poddawaj się następnym razem się uda ;) proszę obiecaj tylko że się nie poddasz, I szczęście trzeba walczyć

Ale to już druga strata :((
Nie dźwignie tego. Boje się już próbować.
 
Ale to już druga strata :((
Nie dźwignie tego. Boje się już próbować.
To jest straszne i niesprawiedliwe ! :-( Ja bym się nie poddała i wierzę że Ty też dasz radę to przebolec i podjąć jeszcze starania o swoje szczęście! A wiadomo co jest przyczyna tych strat ? Czy to jeszcze za wczesnie ? Moze jakis hormonow brakuje ... musi byc jakas przyczyna :-(
 
Ale to już druga strata :((
Nie dźwignie tego. Boje się już próbować.
Myślę że powinnaś teraz dać sobie troszkę czasu. Wiem że lepiej jest próbować od razu ale poczekaj niech organizm się przygotuje, Ty odpocznij psychicznie, pozwól sobie na szaleństwa male i dużo. Zrób coś co chciałaś zrobić a zawsze odkładałas :) ja mam taki plan i daje mi to siłę w razie kolejnej straty. A dzidzia będzie na pewno prędzej czy później z Tobą ❤
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie o kwas foliowy.. zażywam Pregna Plus tam jest kwas foliowy ale myslalam o zmianie na Folian z firmy Solgar slydzalam duzo pozytywnych opinii o tej firmie a zapomnialam zapytac moja gin. Czy moge teraz zmienic na inna postac??
 

Załączniki

  • Screenshot_20190719-220834_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190719-220834_Samsung Internet.jpg
    126,7 KB · Wyświetleń: 53
Do góry