reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Oooo tak. Ja już chodzę do toalety z krzeselkiem i daje na nie nogi. Jest troszkę lepiej. A wiadomo ze ma siłę nie można :( też tak masz? Że jak np za szybko zmienisz stronę na której leżysz to tak zaciagnie?
Z tym naciagnieciem na brzuchu i nagłym bólem przy szybszym ruchu to też to mam i nie wiem co to i od czego
Też tak mam, nie wiem szybciej podnuose nogę i taki nagły bol jakbym coś naciagnela, I muszę się powoli obracać w łóżku, uważać. Ja myślałam że takie rzeczy to dopiero po 5 miesiącu jak już coś będzie widać, też brzuch będzie większy a nie już... Sen też mam strasznie płytki, nie wiem od czego ale to może białe noce, nic zobaczymy jak wrócę do Polski na 3 tygodnie może tam w moim łóżeczku będę spać lepiej ;) jeszcze 3 tygodnie i wolne
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Czy was boli koło pępka..? Ja nie mogę się dotknąć tak jakby kuje jak lekko dotykam ręką nawet gdzieś wyczytałam że to niby normalne że macica się rozciąga i mam straszny ból przy chodzeniu rwie kuje tak jajniki i brzuch wczoraj jak wróciłam ze sklepu to od razu leżalam... Wizytę mam na początku sierpnia bo mój gin na urlopie to gdzieś będzie 6 tydzień. Biorę na razie kwas foliowy.
 
Czy was boli koło pępka..? Ja nie mogę się dotknąć tak jakby kuje jak lekko dotykam ręką nawet gdzieś wyczytałam że to niby normalne że macica się rozciąga i mam straszny ból przy chodzeniu rwie kuje tak jajniki i brzuch wczoraj jak wróciłam ze sklepu to od razu leżalam... Wizytę mam na początku sierpnia bo mój gin na urlopie to gdzieś będzie 6 tydzień. Biorę na razie kwas foliowy.
Suwaczki musisz wklejac za każdym razem no każda ma w sygnaturze i nie wyświetla, a co do boli ja takie na początku miałam też teraz mam wieczorami lub jak za dużo popracuje, pochodzę.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Do góry