reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny mam pytanie o kwas foliowy.. zażywam Pregna Plus tam jest kwas foliowy ale myslalam o zmianie na Folian z firmy Solgar slydzalam duzo pozytywnych opinii o tej firmie a zapomnialam zapytac moja gin. Czy moge teraz zmienic na inna postac??
No ja slyszalam o nim dużo dobrego. Mówiła mi o nim dziewczyna z która leżałam na sali w szpitalu po zabiegu. Lekarze jej polecali którzy pomogli jej zajść w ciążę
 
reklama
Ale to już druga strata :((
Nie dźwignie tego. Boje się już próbować.
Trzeba szukać pozytywów. Lepiej może ze tak sue stało niz miałoby się urodzić maleństwo z chorobami, wadami . Albo jakby poronienie wystąpilo np w połowie ciąży . Ciesz się ze w ogóle zachodzisz w ciąże, ze masz owulacje, ze się udaje . To jyz mino wszystko połowa sukcesu . Długa przerwę miałaś id ostatniego poronienia?
 
Ale to już druga strata :((
Nie dźwignie tego. Boje się już próbować.
Słuchaj tak zostalysmy stworzone że jesteśmy w stanie wszystko dźwigać, to jest obciążenie psychiczne na pewno, dobrze Mała.czarna pisze, nie znam Twojego stanu materialnego ale jedz na jakieś super wakacje, zasługujesz na przerwę, nie patrz że odkladasz na mieszkanie czy na coś tam, życie jest za krótkie zmień może lekarza, ja mam takiego w Tarnowie ale pewnie to dla Ciebie daleko co cuda robił, może to głupio zabrzmi ale mojej mamie się to sprawdziło, była już załamana lekarze nie wiedzieli czemu nie może zajść w ciaze a jak już zaszła to poronila. Pomógł jej ksiądz, kazał jej jechać do jakiegoś świętego miejsca i się pomodlić i wysłał ja do bioenergoterapeuty który stwierdził że mają moi rodzice jakieś przeciwne bieguny i kazał przytulanka a później tata miał zniknąć na pewien okres czasu i możecie się śmiać, ale 6 lat nic I po tym jest nas trójka I wszystko było w porządku, na lekarzy też nie mogła mama co liczyć to było 33lata temu medycyna w tym temacie nie była zbyt rozwinięta.
 
Jak mi wydelo brzuch... Do tego boli plus parcie na pecherz... Przez to usnąć nie mogę a rano do pracy wstaje...
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja co prawda nie do pracy ale właśnie wróciłam z wieczornych wymiotów i też wierce się z boku na bok :/
Pocieszylas ;) ja o dziwo dzisiaj żadnych mdłości, to jest chyba ok jak raz są a raz nie. Ale te zaparcia zabijają... I jak leże muszę uważać z ruchami bo potrafię sobie nic naciągnąć i mocniej brzuch zaboli.
 
Pocieszylas ;) ja o dziwo dzisiaj żadnych mdłości, to jest chyba ok jak raz są a raz nie. Ale te zaparcia zabijają... I jak leże muszę uważać z ruchami bo potrafię sobie nic naciągnąć i mocniej brzuch zaboli.
Oooo tak. Ja już chodzę do toalety z krzeselkiem i daje na nie nogi. Jest troszkę lepiej. A wiadomo ze ma siłę nie można :( też tak masz? Że jak np za szybko zmienisz stronę na której leżysz to tak zaciagnie?
 
Pocieszylas ;) ja o dziwo dzisiaj żadnych mdłości, to jest chyba ok jak raz są a raz nie. Ale te zaparcia zabijają... I jak leże muszę uważać z ruchami bo potrafię sobie nic naciągnąć i mocniej brzuch zaboli.
Z tym naciagnieciem na brzuchu i nagłym bólem przy szybszym ruchu to też to mam i nie wiem co to i od czego
 
reklama
Do góry