reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Polola u nas to samo :( nie mam do niego sily I cierpliwosci przez co zrobil sie mega niegrzeczny... ale ja naprawde nie umiem :(
Smutno mi,że z powodu jednego dziecka w brzuchu zaniedbuje drugie.. on tego nie rozumie :( mam nadzieję,że ten okropny okres szybko się skończy i za kilka dni pełna sił będę z nim latac na lody czy plac zabaw.. albo może już pójdę za zwolnienie dla świętego spokoju..
 
reklama
Smutno mi,że z powodu jednego dziecka w brzuchu zaniedbuje drugie.. on tego nie rozumie :( mam nadzieję,że ten okropny okres szybko się skończy i za kilka dni pełna sił będę z nim latac na lody czy plac zabaw.. albo może już pójdę za zwolnienie dla świętego spokoju..

Tez zaczelam o tym myslec... nie chce zeby Czul sie zaniedbany. Bo jest moim calym swiatem
 
Oj no to mialaś cieżko. Moja przyjaciólka też miała cięzki pród i vaacum. I długo nie mogła sie zdecydowac na kolejne. I jak juz zaszla w ciaże to powiedziala, ze tylko cesarka. I tak miala wskazanie z cisnienia u była zadowolona z cesarki.

Ja mialam ciezki sn (ale urodziłam sama nikt mi nie wypychał dziecka, ani vaacum nie było, ale i tak byłam nieźle poharatana, lekarz sie pytał czy ja zrosty mialam, a nic mi otym nie wiadomo) i też długo dochodzilam do siebie. Drugi poród z 5 godz. partych a potem na stół i mi bylo cieżko po cesarce dojść do siebie, chociaz nie tragicznie.
A teraz nie wiem, ale chyba chcialabym sprobować sn, jesli nie bedzie przeciwskazań.
Pierwszy poród tez trauma . Wypychanie mojego gigancika. Długa rekonwalescencja .
ChciałAm druga mieć cesarke.
Ale pospieszalski synek nie dał mi wyboru . Drugi był szybki i sprawny .
W obu przypadkach byłam nacinana
 
Tez zaczelam o tym myslec... nie chce zeby Czul sie zaniedbany. Bo jest moim calym swiatem

Ja mam wakacje, ale też nie wiem co będzie od września, najgorsze, że robię staż i jak będę za długo na zwolnieniu to mi się przerwie i będę musiała zaczynać od nowa.

Dziewczyny mam dwa pytania:
1. Czy ma ktoś segregator mamaginekolog i czy wydaje się być ok? I zastanawiam się też nad jestem dzieckiem.
Anita1990 co sądzisz? Dostałaś już swój?

2. Na jakie badania prenatalne się umawianie czy tylko usg genetyczne czy z testem FMF (biochemiczne z krwi)
 
[QUOTE="Allyce, post:

Dziewczyny mam dwa pytania:
1.
Anita1990 co sądzisz? Dostałaś już swój?

2. Na jakie badania prenatalne się umawianie czy tylko usg genetyczne czy z testem FMF (biochemiczne z krwi)[/QUOTE]

Jakbym czytala o sobie! Tez mam staz zaczety wiec musze przepracowac chociaz pare miesiecy. Ale teraz zaczynam sie tego bac. Poki co tez wakacje ale mamy gosci z Niemiec I ciezko z czasem.

Segregator jest swietny! Ja jestem zadowolona :) taki gadzet ale bardzo fajna. Pediatryczny tez kupie ale pozniej.

Usg prenatalne umowilam na 22.08 razem z testem pappa wtedy wynik jest bardziej wiarygodny :)
 
Hey dziewczyny my dopiero wstajemy córeczka naszczescie lubi też pospać sobie narazie oprócz senność nic mi nie dolega mam nadzieję że 2 ciąża będzie tak jak pierwsza tylko brzuszek rósł.. Pozdrawiam i miłego dnia
 
Cześć dziewczyny, u mnie tez spadek formy w tym 8 tyg... męczą mnie mdłości, mega słaba jestem i do tego jestem przeziębiona :/ muszę się ratować domowymi sposobami... dziś ostatni dzień męczarni czyli pracy (na szczęście z domu) i przyszły tydzień urlop. W końcu trochę odpocznę. Mam nadzieje, ze to przeziębienie mi szybko przejdzie... ogolnie z domu w tym tyg nie planuje wychodzić, będę leżeć i się kurować.
 
reklama
Właśnie wracam ... jestem szczęśliwa, już myślałam że wszystko stracone , za 4tyg następna wizyta . Wyszly mi przeciwciała, mąż musi się zgłosić na badanie krwi .
Wychodzi 7+3 czyli 3 dni do tyłu według OM serduszko już jest
20190719_095834.jpeg
 
Do góry