reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Właśnie wracam ... jestem szczęśliwa, już myślałam że wszystko stracone , za 4tyg następna wizyta . Wyszly mi przeciwciała, mąż musi się zgłosić na badanie krwi .
Wychodzi 7+3 czyli 3 dni do tyłu według OM serduszko już jest Zobacz załącznik 1000053
Dlaczego już miałaś takie czarne scenariusze? Jak widać kropka ma się wyśmienicie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie tez spadek formy w tym 8 tyg... męczą mnie mdłości, mega słaba jestem i do tego jestem przeziębiona :/ muszę się ratować domowymi sposobami... dziś ostatni dzień męczarni czyli pracy (na szczęście z domu) i przyszły tydzień urlop. W końcu trochę odpocznę. Mam nadzieje, ze to przeziębienie mi szybko przejdzie... ogolnie z domu w tym tyg nie planuje wychodzić, będę leżeć i się kurować.
Współczuję przeziębienia.. ciekawe czy w ciąży można łykać duża ilość Wit c. Ona zawsze mnie stawiała na nogi.. albo chociaż sok z malin :)
 
Ja mam wakacje, ale też nie wiem co będzie od września, najgorsze, że robię staż i jak będę za długo na zwolnieniu to mi się przerwie i będę musiała zaczynać od nowa.

Dziewczyny mam dwa pytania:
1. Czy ma ktoś segregator mamaginekolog i czy wydaje się być ok? I zastanawiam się też nad jestem dzieckiem.
Anita1990 co sądzisz? Dostałaś już swój?

2. Na jakie badania prenatalne się umawianie czy tylko usg genetyczne czy z testem FMF (biochemiczne z krwi)
Mam segregator jestemwciazy i prawdę mówiąc nie przydał mi się zbytnio. Na początku poczytałam info o przebiegu ciąży i chodziłam z nim na wizyty ale później już było w nim za mało miejsca na dokumenty to przerzucilam się na teczkę od mojego gina z przekladkami.
Segregator jestem dzieckiem też kupiłam i też żałuję bo leży w szafce i się kurzy. Jest tam dużo informacji ale jakoś nie mam czasu tam zaglądać.
 
Właśnie wracam ... jestem szczęśliwa, już myślałam że wszystko stracone , za 4tyg następna wizyta . Wyszly mi przeciwciała, mąż musi się zgłosić na badanie krwi .
Wychodzi 7+3 czyli 3 dni do tyłu według OM serduszko już jest Zobacz załącznik 1000053
Super, grunt to pozytywne myslenie :)

Dziewczyny jesli chodzi sie na NFZ to badania tez sa refundowane?
 
Mam segregator jestemwciazy i prawdę mówiąc nie przydał mi się zbytnio. Na początku poczytałam info o przebiegu ciąży i chodziłam z nim na wizyty ale później już było w nim za mało miejsca na dokumenty to przerzucilam się na teczkę od mojego gina z przekladkami.
Segregator jestem dzieckiem też kupiłam i też żałuję bo leży w szafce i się kurzy. Jest tam dużo informacji ale jakoś nie mam czasu tam zaglądać.
Dobrze wiedzieć,bo też się zaczęłam nad nim zastanawiać.
 
reklama
Do góry