reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja dziś jestem ledwo żywa, córka poszła spać dopiero o 23 [emoji28] coś jej się w głowę wczoraj zrobiło...może za dużo wrażeń bo mój zabrał ja nad staw poogladac żółwie i kaczki [emoji28]
Mi udało się od razu na piątek zrobić termin na badanie krwi , ale czeka mnie pobudka o 7.00 żeby najpierw zaliczyć pobranie A na 8.45 na wizyte u gin . Do lekarza się nie dostanę, termin najbliższy po 30.07 ale jak powiedziałam że jestem w ciąży to Pani zaproponowala z lekarzem konsultacje telefoniczną , więc we wtorek już powinno być wiadomo , czy zostaje na dawce leku i jak działa tarczyca , mam nadzieję że będzie okej
 
Dziewczyny a tak z innej strony idę na wesele 17 sierpnia to będzie 12 tydzień, myślicie że zakamufluje taka sukienka delikatnie? I mam nadzieję że się się zamieszczę wezmę L... Bo w dzień spoko ale wievzorem zaczyna mi brzuch rosnąć... I moga być dogadywania tym bardziej że nie będę pić.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190706-110211.jpg
    Screenshot_20190706-110211.jpg
    334,8 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny a tak z innej strony idę na wesele 17 sierpnia to będzie 12 tydzień, myślicie że zakamufluje taka sukienka delikatnie? I mam nadzieję że się się zamieszczę wezmę L... Bo w dzień spoko ale wievzorem zaczyna mi brzuch rosnąć... I moga być dogadywania tym bardziej że nie będę pić.
Ja mam dokladnie ten sam problem, 17 sierpnia mam wesele i bede w 11 tygodniu :D na razie się nie stresuje sukienka, mam nadzieję ze nie bede miala wtedy jeszcze brzuszka ;)

Ale na twoim miejscu bym sie wstrzymala z kupnem; to jeszcze miesiac i nie wiadomo jak twoj organizm bedzie reagowal na ciaze:) moze przytyjesz 8 kg a moze 2 kg :)
 
Dziewczyny a tak z innej strony idę na wesele 17 sierpnia to będzie 12 tydzień, myślicie że zakamufluje taka sukienka delikatnie? I mam nadzieję że się się zamieszczę wezmę L... Bo w dzień spoko ale wievzorem zaczyna mi brzuch rosnąć... I moga być dogadywania tym bardziej że nie będę pić.
Moim zdaniem tak.Mimo ze jest dosc obcisla,duzo dzieje sie w okolicach brzuszka I te plisy powinny kamuflowac albo chociaz odwracac uwage :) Piekna sukienka:)
 
Dziewczyny a tak z innej strony idę na wesele 17 sierpnia to będzie 12 tydzień, myślicie że zakamufluje taka sukienka delikatnie? I mam nadzieję że się się zamieszczę wezmę L... Bo w dzień spoko ale wievzorem zaczyna mi brzuch rosnąć... I moga być dogadywania tym bardziej że nie będę pić.
Odwazna sukienka :) fajna! A czy zakamuflujesz to nie wiem..bo niewiadomo jaki brzuszek bedzie.
 
Wstrzymuje się do kupna, zamówię przed samym weselem, staraszmie mi się podoba, zobaczymy, nie strasz ie że można przytyć 8kg w 12 tygodniu? Ja przez to mysle o sukience żeby cały czas nie myśleć czy z fasolka wszystko ok, dziaj będę szukać zdj do wywołania wievzorem, byle się czymś zająć.
 
reklama
Wstrzymuje się do kupna, zamówię przed samym weselem, staraszmie mi się podoba, zobaczymy, nie strasz ie że można przytyć 8kg w 12 tygodniu? Ja przez to mysle o sukience żeby cały czas nie myśleć czy z fasolka wszystko ok, dziaj będę szukać zdj do wywołania wievzorem, byle się czymś zająć.
Tak strzeliłam z tym 8 kg :D ale pamietam ze jedna dziewczyna ode mnie z rodziny juz na początku ciazy ok 3msc sporo przytyla i miala brzuszek, jak w 6 msc... mysle ze to pojedyncze przypadki i nie ma co sie martwic na zapas :D
 
Do góry