reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Bo Flo tak pisze dziwnie na głównej pokazuje że 8 tydzień a jak wejdziesz głębiej to pisze ze Twój wiek ciąży to 7 tygodni w moim przypadku a okres ostatnio miałam 26.05
f2w3gov37znp1hsr.png
Może dlatego że t a m wpisujesz też swoje objawy i na tej podstawie są spędzone cykle i wszystko więc może na ciążę to też ma wpływ, ja korzystam z Flo 3 lata, to miałam nadzieję że się mnie nauczyło, choć nie mogę narzekać bo udało nam się w 1 cyklu i opierałam się na tym co Flo pokazuje.
 
reklama
Jest pierwsze usg miedzy 8 a 12 tygodniem i drugie ok. 12 tygodnia i dlatego oni czasem lacza to w jedno. Moze zapytaj poloznej o Vitaliteitsecho, czy moga ci je zrobic przed 12 tygodniem ;) Podstawowe ubezpieczenie pokrywa koszt tego usg. Powodzenia!
O ubezpieczenie się nie martwię, bo mam TOP z DSW, więc napewno wszystko pokryje, gorzej że oni nie chcą wysyłać
 
Ja mialam ostatnia miesiaczke 3 czerwca i tj. 6 tydzien i 1 dzień z terminem na 10 marca. Zobacz sobie ile tyg minelo od miesiaczki :) aplikacja do tego nie jest potrzebna. Buzka
A mi wg USG wyliczyla 11marca I w aplikacji mam dzis 5+6 czyli dwa dni roznicy a wg daty porodu mamy jeden . To cos mi nie pasuje :)
 
Ja dziewczyny piszą że zygaja, a mi prostu delikatnie zawirowania jakieś żołądka...
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja mam też z tymi mdłościami tak że czasami poprostu jakiś zapach mnie obrzydzi, że jest mi niedobrze, ale nie żeby wymiotować, rano czasami też, ale za radą koleżanki rano jeszcze zanim wstanę pije wodę z cytryną i jakoś daje radę.
 
Ja mialam ostatnia miesiaczke 3 czerwca i tj. 6 tydzien i 1 dzień z terminem na 10 marca. Zobacz sobie ile tyg minelo od miesiaczki :) aplikacja do tego nie jest potrzebna. Buzka

Ja też miałam @ ostatni 3 czerwca. Termin jeszcze nie znany ale w aplikacji pokazuje mi że 9 marca,. Wizytę nam dopiero 4 sierpnia i bedzie to końcówka 8 tygodnia. I dopiero założy mi karte, kazała brać kwas foliowy i badania, które zrobię w tym 8 tygodniu żeby miec najbardziej wiarygodne wyniki :)
 
A ja mam jeszcze jedna watpliwosc. Jaki mieliscie rozmiar GS na USG? Mi w 4+6 wyszlo 1.5 cm. Poczytalam I 15mm chyba powinno byc w 10tyg a nie 5...
 
Dziewczyny odnośnie flo, ja to odczytuję tak, ze jak jest 6tydz 6 dzien to znaczy ze jest to 6 dzien 6 tygodnia czyli pelnych skonczonych 5 tygodni i 6 dni :)
Chociaz jak bylam u lekarza 3 lipca to wg flo bylo 4+7 a na wydruku z usg bylo 4+6 wiec juz sama nie wiem jak to interperetowac... i bylo widac pecherzyk 4.5 mm
W piatek ide na usg, mam nadzieje ze bedzie serduszko


Ja ostatnia miesiączke mialam 6 czerwca wiec jestesmy podobnie ;)


I dzisiaj niestety zwrocilam swoje sniadanie:( mam mdlosci prawie caly czas a wymiotowalam tylko 3 więc jakos daje rade
998826
 
reklama
Ja też miałam @ ostatni 3 czerwca. Termin jeszcze nie znany ale w aplikacji pokazuje mi że 9 marca,. Wizytę nam dopiero 4 sierpnia i bedzie to końcówka 8 tygodnia. I dopiero założy mi karte, kazała brać kwas foliowy i badania, które zrobię w tym 8 tygodniu żeby miec najbardziej wiarygodne wyniki :)
Trzymam kciuki :) :) :) ja dzisiaj wizytuje o 19.40.. umre ze stresu, dzisiaj to juz jestem klebkiem nerwow. Rano zrobilam drugi raz bete i progesteron. trzymajcie kciuki dziewczyny.. tak sie stresuje...
 
Do góry