reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja wczoraj wszystko super na usg, a dzisiaj rano jak poszłam siku to na papierze trochę brązowego plamienia. Nie wiem czy się martwić czy to nie groźne... mam nadzieje, ale cholera nie może być wszystko normalnie tylko ciagle coś...
 
reklama
Ja wczoraj wszystko super na usg, a dzisiaj rano jak poszłam siku to na papierze trochę brązowego plamienia. Nie wiem czy się martwić czy to nie groźne... mam nadzieje, ale cholera nie może być wszystko normalnie tylko ciagle coś...
Kamsi u mnie to samo, taka różowa plama, ale ja myślę, że to po usg. Nie martw sie skoro wczoraj wszystko było ok, na pewno tak jest.
 
Witam z rana dziś wybieram się na badanka. Będę mieć robioną krzywą cukrową i inne a potem jeszcze wizyta u endo bo TSH ok 4.
Karte ciąży miałam założoną już wczoraj. Gin zbadał, a pierwsze USG jeszcze przedemną.
Ja wczoraj wszystko super na usg, a dzisiaj rano jak poszłam siku to na papierze trochę brązowego plamienia. Nie wiem czy się martwić czy to nie groźne... mam nadzieje, ale cholera nie może być wszystko normalnie tylko ciagle coś...
Kamsi a może brudzenie to po USG?
 
Hej ja właśnie czekam na pobranie krwi później idę do roboty i czekam na wyniki [emoji3] u mnie nocka lepsza szybko usnęłam ale coś mnie brzuch boli od rana
 
Kamsi u mnie to samo, taka różowa plama, ale ja myślę, że to po usg. Nie martw sie skoro wczoraj wszystko było ok, na pewno tak jest.
No właśnie wyczytałam, ze po badaniu tak może być. Zerknij na screeny.
 

Załączniki

  • B4469DAF-EFF1-4F1F-B903-93824D845FB9.jpeg
    B4469DAF-EFF1-4F1F-B903-93824D845FB9.jpeg
    178,5 KB · Wyświetleń: 65
  • 4C5F6CE6-80C7-4E49-95C8-ADEC50AEA79E.jpeg
    4C5F6CE6-80C7-4E49-95C8-ADEC50AEA79E.jpeg
    197,8 KB · Wyświetleń: 62
Dzień dobry wszystkim. Wczoraj byłam na wizycie u gina i okazało się,że mam zapalenie pęcherza więc stąd też ciągły ból.. a macica, która się powiększa naciskając na pęcherz wcale nie pomaga [emoji14] no ale dostałam leki i już dzisiaj troszkę lepiej. Na szczęście z kropeczką wszystko ok. USG pokazuje 4+5 TC czyli wszystko się zgadza :) teraz mogę czekać na kolejną kontrolę w spokoju.
 
Ja dzisiaj też położna ciekawe co mi powie jakie badania da, bo nie mam nawet grupy krwi zrobionej tak mi się to odkladalo do teraz ;) 12.30 idę do niej trzymajcie kciuki żebym się dogadala, nie chciałam tłumacza ale żeby po angielsku mówiła ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Do góry