reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja się stresuję, ani bety nie miałam robionej nic, jeżeli nie dostanę skierowania dopiero w przyszłą sobotę pójdę na badanie, ale mam nadzieję se wszystko w porządku brzuch mniej boli, piersi kiz tylko przy dotyku, spanie na brzuchu mogę zapomnieć ;) i to wieczorem takie rozpychanie, tak jak bym chciała siku a nie mogę... A tu dopiero poczatek
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Ja się stresuję, ani bety nie miałam robionej nic, jeżeli nie dostanę skierowania dopiero w przyszłą sobotę pójdę na badanie, ale mam nadzieję se wszystko w porządku brzuch mniej boli, piersi kiz tylko przy dotyku, spanie na brzuchu mogę zapomnieć ;) i to wieczorem takie rozpychanie, tak jak bym chciała siku a nie mogę... A tu dopiero poczatek
f2w3gov37znp1hsr.png
Co to będzie później.. ja na zapalenie pęcherza dostałam teraz taki lek w saszetce,który muszę wypić przed snem i do rana nie mogę pójść do toalety żeby zadziałało. A jak mi się chce wtedy siku..
 
Tutaj mamcie jak wejdziecie z głównego wątku ;)
 

Załączniki

  • 0FC47A45-9ECD-4A06-A528-7966DF264BDB.png
    0FC47A45-9ECD-4A06-A528-7966DF264BDB.png
    213,5 KB · Wyświetleń: 69
Dziewczyny w innym temacie, myślicie że ten detektor tętna dziecka jest dobrym pomysłem? Nie wiem jak to tu wygląda co ile jest sprawdzane serduszko dziecka, sąsiadka jest z Chorwacji mówiła że tam od 30tyg chodzisz co dwa dni na sprawdzanie i tak się zastanawiam czy to nie paranoja takie coś kupować, ale może dla swojego spokoju... Mnie np wyciągnęli w ostatniej chwili cesarka, owinelam się pepowina I tętno było słabo wyczuwalne...
f2w3gov37znp1hsr.png
 
To samo myślałam zanim zaszłam w ciążę, to co się kupuje dla małych dzidziusiow do łóżeczka pomiar bezdechu, nie wiem jak to się dokładnie nazywa, do dziewczyn które mają już dzidziusie uzywalyscoe takich rzeczy?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
I jeszcze jedno, czy zauważacie już jakas różnice? Nie mam rozmiaru xs niestety a może stety ale M, tluszuku troszkę mam, ale widzę że tam gdzie mam macie jest twardsza I delikatnie uwypuklona, zmyslam sobie czy wy też tak macie?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Aga ja tez mam m i mam
Wrażenie, ze brzuch mi się rozlał troche :/ i na wadze tez przybyło. Ale strasznie mnie do słodkiego ciągnie tak jak nigdy:/ przed ciąża mogły słodycze nie istnieć teraz bym cały czas jadła :(
Co do detektora ja nie będę kupować i monitoru oddechu chyba tez nie jeśli będzie wszystko ok.
 
reklama
U mnie 1kg spadł, ale to wina słodyczy i winks które odstawilam, ale za to ciasta i pizza, nic mi tak dobrze teraz nie smakuje jak pizza i tosty ;) ja mam wrażenie że mi boczki zmalaly, może przez brzuch że cis się zmienia ;)
 
Do góry