reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza (35+0) i długość szyjki wynosi 2,2cm, powiedział że całkiem prawdopodobne że urodze przed 40 tygodniem, że ona jest narazie ok ale widać że się skraca, 2tygodnie temu było 2,4. Powiedzcie mi jak to jest u Was i w którym tygodniu? Fajnie mieć jakieś odniesienie.
Dziś byłam 34+6 ale nic mi o stanie szyjki nie mówiła .. Pewnie w normie 😜
Z tego co ja odczuwam obecnie -głowa centralne w dole na środku .... Czuje od kilku dni stopy centralnie na środku żeber (więc w mojej ocenie ładuje się gdzie trzeba)
Brzuch bardzo często mi się stawia (Może to skurcze przepowiadajace, nie am pojęcia)... Do tego od kilku dni czuje taki party ból na odbyt
Czasami pobolewaja mnie też taleze biodrowe
A! No i dość dziwne mi się siusia... Łatwiej na stojąco
 
reklama
Dziewczyny byłam u Gin i już jestem w szpitalu okazało się że mam skurcze i rozwarcie na dwa palce . Teraz trochę umieram z bólu ale jeszcze daje radę. Długa noc przede mną :/ ale już chce miec za sobą poród
Trzymamy kciuki ;) oby szybko postępowało, daj znać jak tylko będziesz mogła ;)
 
Dziewczyny byłam u Gin i już jestem w szpitalu okazało się że mam skurcze i rozwarcie na dwa palce . Teraz trochę umieram z bólu ale jeszcze daje radę. Długa noc przede mną :/ ale już chce miec za sobą poród
Trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesny poród!
[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Też trzymam kciuki 😃 Pewnie już po wszystkim 😃 Ja dziewczyny o dziwo od wczoraj zaczęłam się dobrze czuć, nawet noc przespałam bez siusiania, ale to pewnie chwilowe bo to jeszcze dluuuuugie 4 tygodnie...
 
Też trzymam kciuki 😃 Pewnie już po wszystkim 😃 Ja dziewczyny o dziwo od wczoraj zaczęłam się dobrze czuć, nawet noc przespałam bez siusiania, ale to pewnie chwilowe bo to jeszcze dluuuuugie 4 tygodnie...
Też czasem mi się zdarza nie wstać w nocy. Fajne to jest :) Człowiek tak się przyzwyczaił do ciąży, że chwilę zajmie, aby później przestawić się że już nie ma Dzidziusia w brzuszku i można robić wiele rzeczy inaczej. Wczoraj tak sobie o tym myślałam.
 
reklama
@Werka0913 człowiek wstaje A tu takie wieści! Mam nadzieję że już jesteś po i odpoczywasz ;)

@baba.j.aga ja też mam ostatnio taki chwilowy bol jakby w odbycie, do tego jakoś ostatnio żołądek mnie pobolewa i mi niedobrze. Lekarz powiedział że to dlatego że wszystko coraz bardziej uciska na narządy.
Mały czasami robi tam takie tańce ale też czuje ewidentnie gdzie pupa bo ja cały czas wypycha A gdzie główka bo też ja cisnie na pęcherz.
Nie wiem czy też tak macie ale często mam problem z oddychaniem w różnych pozycjach, najbardziej w pozycji pollezacej. No cóż takie uroki, byle do końca :)
 
Do góry