reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Jestem juz po porodzie :) rodzilam od 17 do 00:25 mala wasy 2830 i mierzy 50 cm :) pordod byl niezbyt latwy ale dalysmy rade:)
To wspamiale [emoji4] mimo nielatwego porodu to przynajmniej nie był jakiś bardzo długi. Fajnie że już masz to za sobą.
Teraz która następna ? [emoji848][emoji6]
 
Dziewczyny, też macie cały czas wrażenie, że o czymś do wyprawki zapomnialyscie? Mi codziennie coś nowego się przypomina, dzisiaj pojechałam po Octenisept na pępek i ranę po cesarce... I tak non stop mi się jeszcze coś przypomina, mimo, że zrobiłam sobie listę 😣 A najbardziej przeraża mnie fakt tego koronawirusa, że znowu zrobią tak, że pozamykają oddziały i rodzina nie będzie mogła wejść. Jak rodziłam córkę w 2010 panowała ta grypa AH1N1 i właśnie tak było, zdane tylko na siebie byłyśmy na oddziale 😟
 
Dziewczyny, też macie cały czas wrażenie, że o czymś do wyprawki zapomnialyscie? Mi codziennie coś nowego się przypomina, dzisiaj pojechałam po Octenisept na pępek i ranę po cesarce... I tak non stop mi się jeszcze coś przypomina, mimo, że zrobiłam sobie listę [emoji21] A najbardziej przeraża mnie fakt tego koronawirusa, że znowu zrobią tak, że pozamykają oddziały i rodzina nie będzie mogła wejść. Jak rodziłam córkę w 2010 panowała ta grypa AH1N1 i właśnie tak było, zdane tylko na siebie byłyśmy na oddziale [emoji45]

No niestety - ja patrzyłam na stronę mojego szpitala to jest właśnie zakaz odwiedzin 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ liczę , że zanim ja tam trafie to już go nie będzie .
 
reklama
Do góry