reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
@Werka0913 człowiek wstaje A tu takie wieści! Mam nadzieję że już jesteś po i odpoczywasz ;)

@baba.j.aga ja też mam ostatnio taki chwilowy bol jakby w odbycie, do tego jakoś ostatnio żołądek mnie pobolewa i mi niedobrze. Lekarz powiedział że to dlatego że wszystko coraz bardziej uciska na narządy.
Mały czasami robi tam takie tańce ale też czuje ewidentnie gdzie pupa bo ja cały czas wypycha A gdzie główka bo też ja cisnie na pęcherz.
Nie wiem czy też tak macie ale często mam problem z oddychaniem w różnych pozycjach, najbardziej w pozycji pollezacej. No cóż takie uroki, byle do końca :)
Z oddychaniem też miałam często problem w ostatnich tygodniach (zwłaszcza przy wzdęciach i wieczorem), ale teraz jakby ulżyło. Może brzuch mi się obniża?
 
Jestem w 35 tygodniu. Nie wiem czy u Was jest podobnie, ale mój Mały przez ostatnie dni nie ma czkawki lub ma raz dziennie. Wcześniej po 3 razy dziennie o podobnych porach. Nie wiem czy mam się niepokoić czy to normalne. Mam nadzieję, że pije te wody tak jak trzeba.
 
Jestem w 35 tygodniu. Nie wiem czy u Was jest podobnie, ale mój Mały przez ostatnie dni nie ma czkawki lub ma raz dziennie. Wcześniej po 3 razy dziennie o podobnych porach. Nie wiem czy mam się niepokoić czy to normalne. Mam nadzieję, że pije te wody tak jak trzeba.
A właśnie jak się ta czkawka objawia? Też jestem w 35 tygodniu i jakoś specjalnie na to nie zwracalam uwagi jak często to jest ale napewno codziennie takie kilkuminutowe, rytmiczne "pukanie" w środku. Wczoraj chyba że 2,3 razy tak było. W poniedziałek na wizycie widać było jak mały polyka wody :)
 
Jestem w 35 tygodniu. Nie wiem czy u Was jest podobnie, ale mój Mały przez ostatnie dni nie ma czkawki lub ma raz dziennie. Wcześniej po 3 razy dziennie o podobnych porach. Nie wiem czy mam się niepokoić czy to normalne. Mam nadzieję, że pije te wody tak jak trzeba.
Ja zauważyłam, że moja teraz praktycznie nie miewa czkawki. Tak już chyba z tydzień. Ale też piję mało wody. W sumie wcześniej nie zastanawiałam się nad tym.
 
Jestem w 35 tygodniu. Nie wiem czy u Was jest podobnie, ale mój Mały przez ostatnie dni nie ma czkawki lub ma raz dziennie. Wcześniej po 3 razy dziennie o podobnych porach. Nie wiem czy mam się niepokoić czy to normalne. Mam nadzieję, że pije te wody tak jak trzeba.

U mnie to różnie wyglada- czasem ma kilka razy dziennie, czasem wgl... nie wiem czy tak powinno być ale jakoś nikt nigdy nie mówił żeby aż tak zwracać uwagę na czkawkę [emoji4] wiec może nie ma się czym stresować [emoji4]
U mnie 35tc+5 :)
 
A właśnie jak się ta czkawka objawia? Też jestem w 35 tygodniu i jakoś specjalnie na to nie zwracalam uwagi jak często to jest ale napewno codziennie takie kilkuminutowe, rytmiczne "pukanie" w środku. Wczoraj chyba że 2,3 razy tak było. W poniedziałek na wizycie widać było jak mały polyka wody :)
To właśnie jest czkawka takie kilkuminutowe rytmiczne "pukanie" czy też "podskakiwanie" brzucha. Ja np. dzięki temu wiedziałam, gdzie jest główka i cieszyłam się, że w dole. Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi. Nie będę tym się martwiła w takim razie :)
 
Dziewczyny byłam u Gin i już jestem w szpitalu okazało się że mam skurcze i rozwarcie na dwa palce . Teraz trochę umieram z bólu ale jeszcze daje radę. Długa noc przede mną :/ ale już chce miec za sobą poród
Czekamy wszystkie na informacje.
Mam nadzieję, że wszystko przebiegło jak najlepiej.
Dużo zdrówka dla Was 😘
 
reklama
Do góry