reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Justyna gratulacje !!!

Kurczę to wystraszyłaś mnie trochę ,że tak kiepsko było :/ Fajnie, że masz już to za sobą :)
 
reklama
Justyna i ja rowniez gratuluje!

cc to tez nie koniec swiata, i szczerze Wam powiem, ze majac porownanie sama nie wiem, co bym wolala gdybym zdecydowala sie na trzecie dziecko. Na pewno czas dochodzenia do siebie jest dluzszy po cc, ale za to ominely mnie skurcze, hemoroidy mniej sie daly we znaki...
Moj maz mial wtedy bardzo niefajna sytuacje w pracy i wygladalo to tak, ze przywiozl mnie i corke ze szpitala do domu i... wrocil do pracy. Pracowal po 12-14h, wolne mial tylko niedziele. Podobno co nas nie zabije, to nas wzmocni. Jednak bardzo sie ciesze, ze zmienil prace, ze mogl odebrac urlop tacierzynski i ze w koncu po 8h wraca do domu
 
Justyna, nie mów hop. Po porodzie wiele kobiet mówi, że więcej dzieci mieć nie będzie. A osobiście znam kobiety, które przeżyły bardzo traumatyczne porody, przez pierwsze lata stosowały ortodoksyjnie wręcz antykoncepcję, a potem im się zmieniło i mają 2 albo nawet 3 dzieci :) Zobaczysz, dziecko Ci wszystko wynagrodzi. Może nie od razu na tydzień czy miesiąc po, ale wynagrodzi z nawiązką bez dwóch zdań.

U mnie dziś 37+2. Mąż na wyjeździe, więc z jednej strony marzę już o porodzie a z drugiej chciałabym doczekać, aż wróci. Starszego syna urodziłam w 37+6. Młodszy na razie się w ogóle nie zapowiada. Jutro wizyta, muszę dopytać, o co chodzi z moim ujemnym wynikiem gbs. W poprzedniej ciąży miałam dodatni i myślałam, że jak już jest dodatni to na całe życie.
 
Gratulacje!
Na sali w szpitalu wszystkie zgodnie mowilysmy "nigdy wiecej". :D
A teraz pyk, trzeba to zrobic drugi raz.

Moj mlody byl ulozony poprzecznie i przez dwa tygodnie sie oswajalam z mysla o cesarce. W zeszlym tygodniu ksieciunio sie obrocil w dzien wizyty i tak juz lezy. Nie wiem czy sie cieszyc czy nie..
 
reklama
Justyna Gratulacje :))

U mnie skurcze caly dzien co 15 min wiec raczej spedze noc w domu..
Ja rowniez mam GBS dodatni przy pierwszej ciazy nie mialam.
Mam dzwonic do szpitala jak skurcze beda co 10 minut tak juz wczesniej mowila mi polozna .
 
Do góry