reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Nie chodzi mi o to aby siedział i trzymał za rączkę, tylko tez trochę ze mną porozmawiał bo przez ostatnie pare dni nie ma kiedy bo zmęczony i praca...a tez chce sie upewnić czy wszystko mamy gotowe nim sie zacznie. Mówiłam mu ze trzeba większe pampersy kupić bo te będą za małe bo newborn kupiłam a tu sie okazało ze mały o czasie albo i po terminie przyjdzie...a on jaki problem najwyżej z szpitala pobiegnę kupić...
A jeszcze od wczoraj pare razy latam do toalety dziwna biegunka mnie meczy...i dodatkowo straszne gazy...a nic takiego nie jadłam przecież aby tak było...wiem ze przez biegunkę organizm sie oczyszcza i przygotowuje...tylko to wchodzenie po schodach do toalety jest da mnie troszkę uciążliwe...u mnie żadnych skurczy...widać mały planuje pewnie pod koniec tygodnia przyjść..
 
reklama
Wzięłam 2 pajacyki wiecej. Chyba tylko tych dużych podpasek nie mam. No ale w szpitalu na pewno mają dla nie zorganizowanych [emoji28] mały dziś ma chyba 10 raz czkawke...
Wydaje mi się że fałszywy alarm a to nadal te przygotowujące skurcze. Ale dobrze ze przynajmniej mnie to zmobilizowalo do sprawdzenia torby bo 3dni się za to zabieralam [emoji16][emoji111]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo to prawda, dziecko wtedy łyka płyn owodniowy czyli pokazuje ze ma w pełni rozwinięty układ oddechowy...ja mam znowu problem z oddychaniem...i jeszcze nerka sie odezwała a juz ok tyg nie brałam przeciwbólowych na nerkę...ja przeglądałam juz dodatkowo chyba z 10 razy torbę, dobrze ze wzięłam mała paczkę pampersow z pampersa 1 bo te co miałam to by były za małe a tak to powinny wystarczyć,jeszcze muszę dokupić paczkę abym miała w domu, a pajacyków mam dwa do tego 3 kompleciki co zakupiłam a zaplanowałam aby sprawdzić czy jednak nie będą za małe na niego...
 
Apricort ale masz cudeńko w domu! Śliczny chłopczyk! A te oczyska obłędne!

Justyna gratuluje! Bardzo mi przykro, że się tak omeczylaś. Maluch Ci wszystko wynagrodzi.

Witam nowe mamusie! Życzę szybkiego porodu!

Babymamusia ja w I trymestrze lykalam kwas foliowy i magnez, a od II magnez i Wit D. Po porodzie zamierzam tylko Wit D. Ja uważam, że jak wyniki ok to nie ma co się sztuczną chemia faszerowac. Lepiej naturalnie. Owoce, warzywa, zróżnicowana dieta.

Aniu a może Twój M też chce troszkę odpocząć przed Wielkim Dniem? Stąd te posiedzenia przez netem. On też pewnie z napięciem czeka, a nie bardzo pewnie wie co tak naprawdę dziecko zmieni w Waszym życiu. A Tobie życzę więcej luzu! Zrelaksuj się, daj odpocząć sobie, mężowi!

Kleinekatia jak tam dzisiaj?
 
Dzien dobry, dziewczyny :)

No ja te przepowiadajace skurcze to mam od miesiaca takie lekko bolesne, a tak macica to chyba od 20tygodnia sie napina.

Oooo moj to jest mistrz czkawki codziennie kilka-kilkanascie razy ma i to juz chyba z dwa miesiace trwa. Nie lubie jak mi ten brzuch tak skacze.

Moja torba jest niespakowana :p tzn mam wszystkie rzeczy w szafie na jednej półce jak sie zacznie to maz spakuje do torby. Chociaz dzis jeszcze jedna koszule kupie i klapki pod prysznic.

A maz pracuje w eksporcie. Ma klientow za granica wiec wszystko przez internet robi, czasem musi w delegacje jechac za granice i tyle.
 
Dzień dobry. [emoji8]

Też mam dlugo te przepowiadajace ale te były jakieś takie silniejsze.

Kleinekatia jak tam ? Dalej w dwupaku czy już po ? [emoji7]

Mama_90 może spokój się bo co jak będziesz miała szybki poród - szybką akcje ? Żebyś zdążyła [emoji6]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj jakaś żywotna od rana nawet moje smaki wróciły i kawę sobie zrobiłam :)

Dzieje sie widze:) absolutnie Was nie będę uspokajać bo sama bym panikowała:D szczególnie dziewczyny co pierwszy raz to przechodzą.

Nie wiem dlaczego wciąż jest taka nagonka na te cesarki jakby koniec świata miał być. Oczywiście ja sama podjęłam decyzje, ze chce mieć cc, ale nie rozumiem po co to tak demonizować. Chwalimy naturalne porody, a cesarki beee. Każdy organizm jest inny i roznie to moze znieść. Po porodach naturalnych tez są komplikacje wiec skoro już natura wybiera, ze trzeba cc to medycyna poszła tak do przodu, ze nie bedzie zle wiec nie ma co sie nakręcać.

Ania widze jak zwykle w formie. Schody przeszkadzają:/ jak Ty tak mężowi marudzisz to tez bym siedziała na necie. Sorry za szczerość.
 
reklama
Do góry