reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny Natan urodzony 25.02, 3200, 52 cm :)
Powiem tak, drugiego nie będzie. Od 13 do 16 skurcze juz nie do wytrzymania a w związku z tym, ze nie było wolnych salek porodowch,a moja położna odbierała inny poród, bóle musialam znosić w poczekalni. Później napisze więcej szczegółów ale niestety po męczarniach jakie przeszła, otrzymaniu 2 znieczulenia, poród zakończył się cesarskim cięciem, bo dzidzusiowi spadało tętno.
Justynka tak mi przykro że źle znioslas poród. [emoji17] Ehh co mogę powiedzieć.. dobrze ze skończyło się wszystko dobrze i możesz tulic maleństwo. Wracaj do zdrówka. [emoji173] i odezwij się jak będziesz gotowa [emoji8][emoji173]
 
reklama
Gratulacje Justyna!! :)
Tak myslalysmy ze rodzisz skoro Cie tu nie ma :)
Ania dlugim spacerem, sexem, wysilkiem mozna sprobowac przyspieszyc porod tz jesli jest to ciaza donoszona.
 
Aniu nie widzę nic złego w tym [emoji23] Ja też już bym wolała nie czekać [emoji16][emoji16]
My się kochamy codziennie i jak przestałam na siłkę chodzić i później do pracy to chodzę na spacery codziennie krótkie ale to jakos nie pomaga.. [emoji16]
Wiadomo że każdy by chciał planować jak to ma wyglądać i też bym wolała żeby E był w domu niż w pracy i żeby gładko poszło tak a nie siak. Ale jak widać nie da się wszystkiego przewidzieć.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna gratulacje dla ciebie i maluszka. Teraz odpoczywaj bo jak mówisz ze ciężko było to musisz odpocząć aby mieć sile dla maleństwa. Tylko mojemu wydaje sie ze da sie zaplanować kiedy mały przyjdzie...owszem można mu pomoc w tym jak najbardziej. Ja bym chętnie pochodziła na spacery ale tu od paru dni tak wieje a ja wole sama nie wychodzić,żeby czasem mnie na ulicy nie złapało...zobaczymy jak do jutra nic dziać sie nie będzie a mój będzie po wypłacie to pójdziemy na małe zakupy...ja obecnie 39 tydz i 3 dni wiec ciąża jak najbardziej donoszona...
 
Justyna gratulacje! :):) Duzo sily i zdrowka dla was :)

Niby można próbować spacery, sex itp ale chyba dziecko jak bedzie gotowe to poprostu da znac tak mi sie wydaje. Chyba ze jakis ekstremalny wysiłek skakanie, bieganie itp
Ja wczoraj byłam w ikei i jeszcze dwóch innych sklepach, poszliśmy z mężem na spacer nad morzem (okolo 1,5h chodzenia). Skończyło sie bolem brzucha wieczorem ale jak poleżałam to przeszło.

Ja mam na tyle dobrze ze mąż ma biuro w domu.
 
No mój jest menadzerem w pizzeri, w tygodniu jeszcze jest w stanie sie zamienić ale weekend piątek sobota nie ma szans i to po 28 godz każdy dzień...mama mi powiedziała ze online ja pamięć nie myli to skurcze przepowiadające występują na dwa tyg przed porodem...
 
Justyna ogromne gratulacje. Dobrze ze już masz za sobą. No szkoda, ze wspomnienie średnio miłe:/ jak już będziesz na siłach to czekamy na relacje. Buziaki dla Was:*
 
U nas w firmie zarówno tacierzynskie jak i macierzyńskie jest ruchomą formą wolnego.

U mnie zalezna byla od samopoczucia.. A mój ma teoretycznie termin na 10marca tacierzynskie ale jak urodze jutro czy później po terminie to od tego sie liczy. Mógłby sklamac i nikt tego nie sprawdzi że dziś już rodze ale wiadomo że tego nie zrobi bo to tylko 2tyg.

I 5min na spidzie autem do domu .

Zawsze mnie zastanawia jakie są zawody które można wykonywać w domu hmm.. to musi być przyjemna praca w sumie być na miejscu bez stresu. Zazdroszczę [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój chce dlatego aby jak najszybciej urodziła żebym nie miała cc...on sie bardziej tym cc martwi bo sam mi powiedział ze słyszałaś położna co powiedziała ze dużo prawdopodobne ze będziesz mieć jak po czasie urodzę...dla mnie jest ważne aby mały był zdrowy i nic poza tym...wiadomo maz chce tez jak najlepiej ale czasem wydaje mi sie ze bardziej sie martwi o robotę bo jak po cc to by musiał troszkę sie mną zająć a to sie liczy z wolnym a wolne to mniej kasy...ale nie mam mu tego za zle w końcu przecież to on utrzymuje rodzine i na jego głowie wydatki itp...to zrozumiałe...ja bym sie cieszyła ze ma kilka dni wolnego bo wtedy może troszkę odpocznie a nie ze tylko ma po 3 godz snu i do pracy
 
Do góry