reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Właśnie w necie wynalazłam, że jest już dostępna glukoza o smaku cytrynowym Może taką łatwiej wypić do badania
 
reklama
Anik wyrazy wspolczucia Kochana:(

KattiYo niektorzy ginekolodzy pozwalaja wypic glukze z cytryna i widzialam w lab, ze niektore dziewczyny faktycznie cytryna sobie zaprawialy:) a w DE moja kolezanka pila taki jakby soczek cytrynowy-moze teraz i w PL to weszlo:)
 
Chorowała?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Od urodzenia miała tylko jedna nerke która ostatnio przestała całkiem pracować. Z dnia na dzień było coraz gorzej, wczoraj byłam u niej to pomiędzy lyzeczkami zupy która ją karmiłam zasypiala.
Babcia miała 93 lata więc już swoje przeżyła :(
 
Od urodzenia miała tylko jedna nerke która ostatnio przestała całkiem pracować. Z dnia na dzień było coraz gorzej, wczoraj byłam u niej to pomiędzy lyzeczkami zupy która ją karmiłam zasypiala.
Babcia miała 93 lata więc już swoje przeżyła :(
Dożyła pięknego wieku... Wyobrażam sobie jak teraz Tobie przykro...[emoji54]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Anik bardzo mi przykro. Mojej babuni niedługo stuknie 90 więc ja jej od razu powiedziałam. Mam teraz konflikt z moim facetem bo nie potrafi trzymać języka za zębami i za wiele osób już wie o fasolce. A chciałam to zachować do czasu badań genetycznych i wstrzymać się do 3 miesiąca. A że teraz szybko się złoszczę i obrażam to postanowiłam się do niego odzywać i trwamy w milczeniu. On się czuje poszkodowany bo ja mu się cieszyć nie pozwalam... Jak z dzieckiem!
 
Anik bardzo mi przykro. Mojej babuni niedługo stuknie 90 więc ja jej od razu powiedziałam. Mam teraz konflikt z moim facetem bo nie potrafi trzymać języka za zębami i za wiele osób już wie o fasolce. A chciałam to zachować do czasu badań genetycznych i wstrzymać się do 3 miesiąca. A że teraz szybko się złoszczę i obrażam to postanowiłam się do niego odzywać i trwamy w milczeniu. On się czuje poszkodowany bo ja mu się cieszyć nie pozwalam... Jak z dzieckiem!
Wyluzuj troszkę. [emoji4] Z fasolką będzie dobrze, a potem będziesz się z tego śmiała. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anik bardzo mi przykro. Mojej babuni niedługo stuknie 90 więc ja jej od razu powiedziałam. Mam teraz konflikt z moim facetem bo nie potrafi trzymać języka za zębami i za wiele osób już wie o fasolce. A chciałam to zachować do czasu badań genetycznych i wstrzymać się do 3 miesiąca. A że teraz szybko się złoszczę i obrażam to postanowiłam się do niego odzywać i trwamy w milczeniu. On się czuje poszkodowany bo ja mu się cieszyć nie pozwalam... Jak z dzieckiem!

Chciałam jej powiedzieć po USG bo mocno przeżyła moja stratę z lutego.
No a poza tym ona od kilku dni w domu nie wstawała z łóżka, nie podchodzila do telefonu wiec ciężko było (byłam nad morzem a jak wróciłam to na drugi dzień już była w szpitalu).
Facetem się nie przejmuj. Z jednej strony gada bo się cieszy. Mój dzisiaj cioci co dom obok nas mieszka wygadal ;) no trudno, głowy mu nie urwe.
 
Do góry