reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Anik mój bardzo fajny wujek zmarł 10 czerwca wiec chyba coś w tym jest....
Nie mniej jednak przykro mi z powodu Twojej babci, ja miałam babcie tylko około 3 lat bo zmarła za ti dziadka 18 lat mieszkaliśmy w jednym domu więc kochałam go jak rodzica....

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam ;) 15.07 powinnam dostać @ lecz 5 dni przed terminem miałam lekkie plamienie które trwało 2 dni o kolorze różowym. Robiłam wtedy 2 testy tej samej firmy i wyszły negatywne , @ spoznia mi się juz miesiąc , bola mnie piersi i czasami pobolewa w brzuchu jak na @ . Robiłam 3 dni temu test i wyszła na nim 2 blada kreska lecz widoczna i tak już została , czy myślicie że to ciąża? ;)
Moja druga kreskabtez wyszla blada, testbrobilam 5 dni po spodziewanej @ a dZiś leci mi 11 tc [emoji4]
Bardzo mi przykro. Trzymaj się:(.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo mi przykro. Trzymaj się:(.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Anik mój bardzo fajny wujek zmarł 10 czerwca wiec chyba coś w tym jest....
Nie mniej jednak przykro mi z powodu Twojej babci, ja miałam babcie tylko około 3 lat bo zmarła za ti dziadka 18 lat mieszkaliśmy w jednym domu więc kochałam go jak rodzica....

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki.
Byłam z nią bardzo zżyta i jest mi bardzo ciężko. Nie zdążyła się dowiedzieć o ciąży, wizytę miałam w czwartek a w piątek jej stan juz mocno się pogorszył :(
 
reklama
Anik przykro mi z powodu Twojej babci..

Miesiąc się @ spóźnia a na kiedy się umówilas do lekarza z tej okazji?
 
Do góry