reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

U nas też ciężka noc bo druga czwórka idzie i mała cierpi. Musiałam ją w końcu wziąć do nas do łóżka i spała chwilę na mnie. Bidulka ciężko przechodzi ząbkowanie, na szczęście tylko w nocy są problemy.

Witam wszystkie nowe mamusie!!
 
reklama
Super dzięki za informację :)
Niektórzy lekarze mają z tym problem i mówią że woleliby sami bla bla bla.... Nie daj się. Zapisuj do 2. Jeśli to twoja pierwsza ciąża i masz czas chodZić do lekarzy, to jeden prywatnie, drugi NFZ i najlepiej na przemian czyli jeśli masz wizyty Co miesiąc to ustaw sobie aby się ładnie przeplatały, w ten sposób będziesz miała kontrole co 2 tygodnie.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
U nas też ciężka noc bo druga czwórka idzie i mała cierpi. Musiałam ją w końcu wziąć do nas do łóżka i spała chwilę na mnie. Bidulka ciężko przechodzi ząbkowanie, na szczęście tylko w nocy są problemy.

Witam wszystkie nowe mamusie!!
Ile mała ma lat?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny, dość dawno sie nie odzywałam, ale jakoś nie mam siły na nic. Całymi dniami przewalam sie z boku na bok, nic nie robię, cały czas mnie muli choć nie wymiotuje i nie mogę sie pozbierać po tym jak zostawił mnie ojciec dziecka Jutro idę na wizytę, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, choć boje sie ze nie zobaczę serduszka :/
 
liliija smaruję go emolientami, jakie są dostępne w aptekach, emolium, mediderm, dexeryl, dermedic itp.... kąpiele tez w tym.....
poza tym dostaje 2x 5 mg tab. antyhistaminowej (na alergię)
co 2 dzień 1 tab. 5 mg encorton (steryd) już z niego zaczynam schodzić, bo trawa kończy pylenie i nie chce go dłużej faszerować, a bierze go od kwietnia.
w atakach świądu hydroksyzyna 5 ml w syropie
jest pod stałą kontrola alergologa i dermatologa.
alergolog odczulać go nie może, bo za dużo alergenów (kurz skala 5/5, sierść psa 4/5, kota 5/5, brzoza 5/5, leszczyna 5/5, trawy5/5, soja 2/5, orzechy 5/5)
 
Hej dziewczyny, dość dawno sie nie odzywałam, ale jakoś nie mam siły na nic. Całymi dniami przewalam sie z boku na bok, nic nie robię, cały czas mnie muli choć nie wymiotuje i nie mogę sie pozbierać po tym jak zostawił mnie ojciec dziecka Jutro idę na wizytę, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, choć boje sie ze nie zobaczę serduszka :/

Trzymam kciuki za wizytę. Rozumiem, że musi być Ci bardzo ciężko :-(
 
Hej dziewczyny, dość dawno sie nie odzywałam, ale jakoś nie mam siły na nic. Całymi dniami przewalam sie z boku na bok, nic nie robię, cały czas mnie muli choć nie wymiotuje i nie mogę sie pozbierać po tym jak zostawił mnie ojciec dziecka Jutro idę na wizytę, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, choć boje sie ze nie zobaczę serduszka :/

głowa do góry, teraz masz swój szczególny czas, najpiękniejszy..... z czasem zobaczysz jakie to cudowne, mimo złego samopoczucia ciąża to najpiękniejszy czas... :) w mojej ocenie.
a facet jak niedorozwinięty emocjonalnie to może nawet dobrze, że sobie poszedł, bo miałabyś tylko problem i pasożyta emocjonalnego, bo uważam, że to gówniarz który nie dojrzał do bycia facetem a za seks się bierze.
Poradzisz sobie, musisz tylko znaleźć w sobie siłę i się ogarnąć, na pewno masz bliskich na których mogłabyś liczyć, tylko nie płacz nie załamuj się, bo nie warto.
ja nie pozwoliłabym mu wrócić i nigdy nie chciałabym aby był ojcem dla mojego dziecka po tym jak Cię zostawił. całe życie przed Tobą, będzie dobrze! trzymam kciuki
 
liliija smaruję go emolientami, jakie są dostępne w aptekach, emolium, mediderm, dexeryl, dermedic itp.... kąpiele tez w tym.....
poza tym dostaje 2x 5 mg tab. antyhistaminowej (na alergię)
co 2 dzień 1 tab. 5 mg encorton (steryd) już z niego zaczynam schodzić, bo trawa kończy pylenie i nie chce go dłużej faszerować, a bierze go od kwietnia.
w atakach świądu hydroksyzyna 5 ml w syropie
jest pod stałą kontrola alergologa i dermatologa.
alergolog odczulać go nie może, bo za dużo alergenów (kurz skala 5/5, sierść psa 4/5, kota 5/5, brzoza 5/5, leszczyna 5/5, trawy5/5, soja 2/5, orzechy 5/5)
Madziek współczuje mu i wam. Musicie mieć ciężko. Rozumiem że do wszystkiego idzie się przyzwyczaić ale lepiej nie.mieć takiej konieczności. Jakie są rokowania? Alergolog/dermatolog ma jakiś plan?
Na początku też podejrzewałam azs u synka bo miał duże czerwone szorstkie plamy, odkryłam jednak że ziemniak tak na niego dziala

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Z tym wstawaniem zobaczymy moj Jas od 4 miesiecy przesypia noc a teraz znow sie zacznie [emoji5]przezyjemy choc cudownie przespac cala noc ...no coz damy rade[emoji5]ja dzis bede robic ogorkicz przyjaciolka mojego taty i z jasiem a jutro brrrrrr do pracy

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry