reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Agnieszka91 nie życzę nikomu tego :( może u nas byłoby łagodniej gdyby nie te alergie... jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że to się niedługo skończy.
wcześniej mieliśmy zmiany typowe dla atopii, zgięcia rączek, nóżek, brzuszek, żebra szyja w zmianach, maści pomagały protopic lub elidel, potem robione przepisane przez lekarza ale od 3 lat jest tak jak wyżej pisałam.... i konsultowałam to z nie jednym alergologiem i dermatologiem, leżeliśmy tez na oddziale alergologii, potem na dermatologii....no myślę, że co mogę to robię aby mu pomóc
 
reklama
eveee pisze:
Ja właśnie dlatego chodzę równolegle do dwóch lekarzy, prywatnie i na NFZ, żeby mieć skierowanie na darmowe badania.
emoji4.png


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Kliknij aby rozwinąć...
Ja też się już nad tym zastanawiałam:) tylko czy tak można?

Robiłam tak przy pierwszej ciąży i teraz też będę, na coś w końcu składki płacimy!

Hej dziewczyny, dość dawno sie nie odzywałam, ale jakoś nie mam siły na nic. Całymi dniami przewalam sie z boku na bok, nic nie robię, cały czas mnie muli choć nie wymiotuje i nie mogę sie pozbierać po tym jak zostawił mnie ojciec dziecka Jutro idę na wizytę, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, choć boje sie ze nie zobaczę serduszka :/

kochana trzymaj się cieplutko, malutkie bijące serduszko troszkę ukoi smutek, trzymam kciuki!!!!
Agnieszka91 nie życzę nikomu tego :( może u nas byłoby łagodniej gdyby nie te alergie... jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że to się niedługo skończy.
wcześniej mieliśmy zmiany typowe dla atopii, zgięcia rączek, nóżek, brzuszek, żebra szyja w zmianach, maści pomagały protopic lub elidel, potem robione przepisane przez lekarza ale od 3 lat jest tak jak wyżej pisałam.... i konsultowałam to z nie jednym alergologiem i dermatologiem, leżeliśmy tez na oddziale alergologii, potem na dermatologii....no myślę, że co mogę to robię aby mu pomóc
musisz być wspaniałą i silną mamą..... matka wszystko zrobi dla dziecka.



A dziś nasza pierwsza wizyta! Nie mogę się doczekać i z pewnością wykradnę zdjęcie:growl:
 
Ostatnia edycja:
Jest aż tak źle z tym AZS? U mojego synka lekarz rodzinny podejrzewa AZS. W czwartek jedziemy na prywatna wizytę do dermatologa do Poznania. Alergologa mamy u siebie w mieście na 14 września. A wszystko zaczęło się od wysypki na brzuszku. Teraz już nie jest czerwone ale skóra na brzuchu jest chropowata tak jakby były krostki ale już nie czerwone tylko normalne w kolorze skóry. A ile Twój synek ma?
Aga, do kogo jedziecie?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
liliija pewnie, ze wolałabym żeby on się tak nie męczył, ja sama jestem już zmęczona a dźwięku drapania nienawidzę.... :(
są dni, że jest lepiej, ze skóra czysta ale takich dni jest mało....świąd wszystko niszczy, bo jak zaczyna się drapać to umiaru nie ma, mało tego w sytuacjach dla niego stresowych jest to jego pierwszy odruch, jak się zgrzeje również....kapie się po kilka razy dziennie w emolientach żeby nie był spocony żeby skora go nie swędziała.... a co do rokować to staramy się załatwić objęcie go programem leczenia biologicznego AZS, ale szanse mamy małe, bo jest za mały, chociaż zdarzały się wyjątki mam nadzieje być takim wyjątkiem.
Oby, będę trZymać kciuki aby się udało dostać. Nie ma nic gorszego jak patrzeć na ból dziecka. A synek jak to znosi psychicznie?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Oby u nas tak źle nie było. Jak na razie ma tylko na brzuchu. Na nogach miał co innego. Przez rok chodziliśmy do dermatologów (3 zdążyliśmy odwiedzić). Każdy gadał że to jakieś uczulenie. I nie wiadomo na co. Przepisywal maści i powinno przejść. Raz było lepiej raz gorzej. Miał takie czerwone plamy które później robiły się jasne i strasznie suche. I tak w kółko. Wreszcie lekarz rodzinny przepisał maść po której zeszło i jakoś od maja mamy spokój.
Co dał za.maść? My właśnie tak mieliśmy z ziemniakami. Najpierw czerwone plamy które bladly i były szorstkie

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Agnieszka91 nie życzę nikomu tego :( może u nas byłoby łagodniej gdyby nie te alergie... jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że to się niedługo skończy.
wcześniej mieliśmy zmiany typowe dla atopii, zgięcia rączek, nóżek, brzuszek, żebra szyja w zmianach, maści pomagały protopic lub elidel, potem robione przepisane przez lekarza ale od 3 lat jest tak jak wyżej pisałam.... i konsultowałam to z nie jednym alergologiem i dermatologiem, leżeliśmy tez na oddziale alergologii, potem na dermatologii....no myślę, że co mogę to robię aby mu pomóc
Ale rozumiem że alergen.macie wykryte tak?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Robiłam tak przy pierwszej ciąży i teraz też będę, na coś w końcu składki płacimy!



kochana trzymaj się cieplutko, malutkie bijące serduszko troszkę ukoi smutek, trzymam kciuki!!!!

musisz być wspaniałą i silną mamą..... matka wszystko zrobi dla dziecka.



A dziś nasza pierwsza wizyta! Nie mogę się doczekać i z pewnością wykradnę zdjęcie:growl:
TrZymam kciuki!

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
ppo, tak, na dodatek mam dopiero 17 lat :I

Dziekuje wam za dobre rady! Mam nadzieje ze jutro sie choć troszkę uspokoję
 
Do góry