reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej jak mija noc? My nie śpimy, zwiedzamy hehe Zobacz załącznik 765623

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
u nas średnio, ale ja już chyba przyzwyczajona do tego jestem.... mój syn ma AZS o silnym przebiegu i często noce nie przespane przez świąd skory..... najsmutniejsze jest to, że męczy się z AZS od 4 miesiąca życia, początkowo nie działo się nic strasznego, kilka czerwonych plamek.... a od 3 lat to jak nie czerwone plamy, to wysypka, to nadżerki na skórze i tak w kółko.....najuporczywszy jest świąd skóry...zwłaszcza w nocy, minie mu pierwsza faza snu, wstanie na siku i zaczyna się drapanie tak do 3-4 potem do 6 śpi i wstaje, bo jak nie do szkoły w roku szkolnym to w wakacje do babci musi jechać a my do pracy..... ma jeszcze alergii wziewne i pokarmowe, to tez wpływa na skórę u niego, poza tym to nie choruje, był może przez prawie 7 lat 4 razy chory.
tak więc jak zacznie się nocne wstawanie do dzidziusia to nie będzie problem, bo ja od dawna musze wstawać po kilka razy w nocy, bo inaczej zadrapałby się.....

miłego dnia mamuski
 
Madziek A co na to alergolog? Czym to smarujesz? Mój ma uczulenie na mleko krowie , jajka, cytrusy, ziemniaki, marchewkę, jabłka i kilka innych. Mamy jednak nadzieję że mu minie bo jeszcze malutki jest

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja też się już nad tym zastanawiałam:) tylko czy tak można?
Oczywiście, a kto Ci zabroni? Za prywatnego płacisz z własnej kieszeni dodatkowo, lekarz z NFZ nic nie ma do gadania, a jak ma jakiś problem to jego problem. Nie musisz rezygnować dla niego. Moją poprzednią ciążę chodziłam do dwóch. W tej też zamierzam, jedynie co, to założę 2 karty ciąży dla porządku lepszego, bo w poprzedniej ciąży lekarze czasami się mylili wpisami

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Oczywiście, a kto Ci zabroni? Za prywatnego płacisz z własnej kieszeni dodatkowo, lekarz z NFZ nic nie ma do gadania, a jak ma jakiś problem to jego problem. Nie musisz rezygnować dla niego. Moją poprzednią ciążę chodziłam do dwóch. W tej też zamierzam, jedynie co, to założę 2 karty ciąży dla porządku lepszego, bo w poprzedniej ciąży lekarze czasami się mylili wpisami

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Super dzięki za informację :)
 
reklama
Do góry