reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja też miałam cc i w życiu nie chciałabym mieć drugiej. To jednak operacja i ciężko się po niej dochodzi
 
reklama
Moniakari może teraz masz takie podejście bo się boisz. Ale jakbyś miała znieczulenie to wtedy nadal byś wolała cc?
 
Ja od pierwszych skurczy urodziłam po 6,5 godzinach nie było tragicznie bez znieczulenia. Ale po porodzie to dopiero wylam. Nie byłam wstanie wstać z łóżka. Po 3 dniach wypisali mnie do domu ale okazało się że zostawili mi jakiegoś krzepa i szło mi zakażenie wylam przez prawie dwa tygodnie. I tego się boję
 
Ja pierwsza core rodzilam sn 9 godzin bez zadnego znieczulenia,nie bylo tak zle chociaz ból ogromny,najgorzej wspominam bóle krzyzowe,ale pozniej super o wlasnych silach poszlam do sali i moglam zajmowac sie mala.Mam nadzieje,ze drugi bedzie troche lzejszy.
 
Ja przy Zuzce miałam cc, ale dochodzenie do siebie źle wspominam i zdecydowanie wolałabym rodzic naturalnie. Ale co będzie to się okaże [emoji12]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Ja pierwszą rodziłam 21h od skurczy co 10 min. Tragedia, ale obok mnie dziewczyna miała znieczulenie. Nie wiedziała co i kiedy robić, lekarze krzyczeli że udusi dziecko...więc nie zdecyduję sie po tym widowisku na znieczulenie Drugą rodziłam szybciej jakieś 5 h i wspominam dużo lepiej. Mam nadzieję że przy 3 pójdzie ekspresowo :)
 
Monia8173 jakto obok ciebie? Na tej samej sali? To tragedia jeśli chodzi o lekarzy którzy nie potrafili nią pokierować. To oni powinni mówić co i jak a nie się drzeć na przestraszoną kobietę w trakcie porodu. A niby w Polsce jest akcja rodzić po ludzku. ......
 
Monia8173 jakto obok ciebie? Na tej samej sali? To tragedia jeśli chodzi o lekarzy którzy nie potrafili nią pokierować. To oni powinni mówić co i jak a nie się drzeć na przestraszoną kobietę w trakcie porodu. A niby w Polsce jest akcja rodzić po ludzku. ......
Tak, obok mnie. Dzielił nas parawan. Mówili jej ale w ogóle nie słuchała. Wydawało mi się że nie czuje tego co trzeba robić. A szpital przyjazny dziecku :) Od tego czasu jestem przeciwko znieczuleniu chociaż przeżyłam dramat przy 1 porodzie. 12 lat a mnie się śni koszmar że znów to samo
 
reklama
Monia8173 jakto obok ciebie? Na tej samej sali? To tragedia jeśli chodzi o lekarzy którzy nie potrafili nią pokierować. To oni powinni mówić co i jak a nie się drzeć na przestraszoną kobietę w trakcie porodu. A niby w Polsce jest akcja rodzić po ludzku. ......

Niby to dobrze powiedziane. Widziałyście nowy raport NIK na temat porodów? ŻADNA z 24 kontrolowanych placówek nie spełnia wszystkich wymogów.. Tu szczegóły: Link do: NIK o opiece okołoporodowej na oddziałach położniczych - Najwyższa Izba Kontroli
 
Do góry