reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Jak ja Wam zazdroszczę ostatnie coś słodkiego zjadłam przed ciążą:) a teraz w ciąży myślałam że sobie odbije, za moje zdrowe odżywianie ale skaże znowu...Moje dzieciątko toleruje mięcho, nabiał i gotowane warzywa:) Wszystko słodkie odpycha zapachem lub w trybie natychmiastowym biegiem do łazienki:)
 
reklama
Ale Wam zazdroszczę apetytu, i w ogóle tego, że możecie jeść... ;/ ja zjem pół kanapki i umieram na mdłości... na szczęście nie wymiotuje, ale kręci w brzuchu nieźle...
A brzuch już mam tak wystający, że każdy mi mowi, że już go widać ;p masakra
 
Ale Wam zazdroszczę apetytu, i w ogóle tego, że możecie jeść... ;/ ja zjem pół kanapki i umieram na mdłości... na szczęście nie wymiotuje, ale kręci w brzuchu nieźle...
Jezu mam tak samo, normalnie zdycham...ach oby do 12tyg;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Wiecie co miałam tak samo, nie wiem czy Wam pomoże ale ja zaczęłam jeść na półleżącą i po jedzeniu ok 30 minut jeszcze sobie leżę z brzuchem do góry, jeśli nie wykonam gwałtownego ruchu to nie będę musiała biec do toalety.:)
 
Problem z tym że mnie mdli cały dzień...musiałabym leżeć od rana do wieczora. A nie wiem co na to mój mąż i córka [emoji12] ale rano Twoja metodę praktykuje[emoji4]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Mi w pierwszej ciąży pomagało zjedzenie czegokolwiek przed wstaniem rano z łóżka... teraz niestety to nie działa :(
 
Ja w pierwszej ciąży wylądowałam przez wymioty w szpitalu na 3dni...i tak się boję powtórki z rozrywki :-(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży wylądowałam przez wymioty w szpitalu na 3dni...i tak się boję powtórki z rozrywki :-(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A dlaczego az w szpitalu ? Co sie stało ? Przez wymioty non stop ? Ja nie wiem co to wymioty, ani teraz ani w poprzedniej ciąży.. Czasem mnie zamuli w żołądku .


 
Do góry