reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Przez tydzień wymiotowalam wszystkim, ziarenkiem ryżu, łyżeczka wody a nawet zmiana pozycji z leżącej na siedząca...tak mi się obniżył potas że groziło mi zatrzymanie serca...ach...i teraz mam traume [emoji53]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Lilija a ile masz wzrostu ??

Mi waga po ostatnich przygodach spadła ponad 2 kg !!!! W szoku jestem
Nigdy nie chudłam bez odchudzania.

Co do jedzenia to sorry ale musze [emoji38][emoji38]
665a6b0ce477c25fb907f869e19d8f20.jpg



Córki nie ma trzeba korzystać z wolnego czasu :) przez najbliższe 2 tyg zamierzam robić NIC [emoji16][emoji16][emoji16]




170 cm, niby waga nie taka zła, ale czuje sie źle,,
.... no i masz, musze iść zjeść lody!!

Emilja bo cie zaraz zaszczele!!!!! Chciałabym mieć wstręt do słodkiego a jeść zdrowy nabiał, warzywa na partze i mięcho, małpo jedna:p:p

Ancior dzieki ;))

kate i natikom, nooo takiej sytuacji to wam nie zazdroszcze:-/ . mi pomagały migdały.

natikom miałas odwodnienie?
 
O tak! Ja przed porodem też planuje magazynować w zamrażalnik. Później jak bedzie zapieprz to heja odmrażanko i gotowe. Z synek robiłam krokiety, pierogi, mięsa rożnej maści i był chwilowo luz.


w nocy zaczęło mi się zdarzać - fuck!


moja mama gdy była w ciąży z nami, dopiero w 7 miesiącu dowiedziała się,że ma bliźniaki- jaki wcześniej miała luz psychiczny...

To teraz troche o sobie- mogę?:p
A więc wpierdzieliłam własnie paczkę chipsów! Wcześniej zjadłam 3 kawałki pizzy z wczoraj i drażetki które kupił mi mąż... i placek który wczoraj upiekłam... proszę mnie solidnie opierdo***!! Bo jak tak dalej pójdzie to się będę kulała na porodówkę!!

Byłam dzis u innego lekarza, tym razem na nfz, udałam się z infekcją. Dał mi jakieś tablety dopochwowe, ale nie o tym, nie o tym ... moja iskierka ma 3,38 - taki bykol! Jestem w skończonym 10 tygodniu, leci 11. Ważę 71 kg- OMG!
Maluszek sobie pływał w pęcherzyku :0 przesłodko to wyglądało, wywijał raczkami i nóżkami, a serduszko pięknie, rytmicznie pikało <3:rolleyes2: .
Oświadczyłam pani w recepcji,że mam 2 lekarzy a ona na to,że po co? Czy mam czas tak latać? Ewidentnie chciała mnie zniechęcić. nie udało jej się. Wymysliłam ,że jak ma mi sapać co wizytę, to poproszę ją o założenie karty nowej na kolejnej wizycie i będę miała dwie[emoji14]...Nikt mi nie będzie mówił do ilu lekarzy mam chodzić, o!
Mam taką samą wagę :D możemy się motywować :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, miałam...A teraz już 2 razy wymiotowalam, ale tym razem do takiego stanu się nie doprowadze. Jak tak dalej pójdzie to na następnej wizycie poproszę o leki przeciwwymiotne

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Problem z tym że mnie mdli cały dzień...musiałabym leżeć od rana do wieczora. A nie wiem co na to mój mąż i córka [emoji12] ale rano Twoja metodę praktykuje[emoji4]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Mój mąż mi wczoraj powiedział, że chyba musi iść na zwolnienie na opiekę na mnie. Dziś w pracy wytrzymałem do 13. Jak mnie szefowa zobaczyła prawie zielona to do domu kazała iść.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam taką samą wagę :D możemy się motywować :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

A wiesz, to całkiem dobry pomysł :), tylko ostrzegam - będę chamska jak zeżresz coś niewłaściwego :p

Tak, miałam...A teraz już 2 razy wymiotowalam, ale tym razem do takiego stanu się nie doprowadze. Jak tak dalej pójdzie to na następnej wizycie poproszę o leki przeciwwymiotne

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
może pij elektrolity
 
170 cm, niby waga nie taka zła, ale czuje sie źle,,
.... no i masz, musze iść zjeść lody!!

Emilja bo cie zaraz zaszczele!!!!! Chciałabym mieć wstręt do słodkiego a jeść zdrowy nabiał, warzywa na partze i mięcho, małpo jedna:p:p

Ancior dzieki ;))

kate i natikom, nooo takiej sytuacji to wam nie zazdroszcze:-/ . mi pomagały migdały.

natikom miałas odwodnienie?

Lody z delicjami super sprawa ha ha porządna porcja słodkiego ;)

Natikom współczuje, mam nadzieje ze w tej ciąży sie to nie powtórzy.

A ja zaraz bede robić sałatkę ze śliwki suszonej i sera żółtego, trzeba tez mężowi dogodzić jak chory :)


 
reklama
Do góry