reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

mnie właśnie to sikanie zastanawia, bo zawsze dużo piłam i praktycznie nigdy w nocy nie wstawałam, a teraz wstaje codziennie, dzisiaj 2 razy :/ nie rozumiem skąd to, bo w późniejszej ciąży to wiadomo ucisk na pęcherz, ale teraz??
Hormony też mają na to wpływ. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Opryszczka to nie dramat, moja szwagierka praktycznie przez cala ciaze zmagala sie z opryszczka a dzidziuś zdrowy :-) no chyba, ze pierwsze zarazenie opryszczka nastąpiło w ciąży, to wtedy toche gorzej. A jesli chodzi o siusianie, to nie przez horomny tylko przez macice, ktora teraz na poczatku jest bardzo nisko i uciska na pęcherz, później jak macica w gore to jest lepiej i na koniec ciąży znowu w dol. To chyba tak wygląda :-) U mnie wielkimi krokami zbliża sie buuuuurzaaaa!!!!
 
reklama
Do góry