reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Jak ja Wam zazdroszczę ostatnie coś słodkiego zjadłam przed ciążą:) a teraz w ciąży myślałam że sobie odbije, za moje zdrowe odżywianie ale skaże znowu...Moje dzieciątko toleruje mięcho, nabiał i gotowane warzywa:) Wszystko słodkie odpycha zapachem lub w trybie natychmiastowym biegiem do łazienki:)
 
reklama
Ale Wam zazdroszczę apetytu, i w ogóle tego, że możecie jeść... ;/ ja zjem pół kanapki i umieram na mdłości... na szczęście nie wymiotuje, ale kręci w brzuchu nieźle...
A brzuch już mam tak wystający, że każdy mi mowi, że już go widać ;p masakra
 
Ale Wam zazdroszczę apetytu, i w ogóle tego, że możecie jeść... ;/ ja zjem pół kanapki i umieram na mdłości... na szczęście nie wymiotuje, ale kręci w brzuchu nieźle...
Jezu mam tak samo, normalnie zdycham...ach oby do 12tyg;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Wiecie co miałam tak samo, nie wiem czy Wam pomoże ale ja zaczęłam jeść na półleżącą i po jedzeniu ok 30 minut jeszcze sobie leżę z brzuchem do góry, jeśli nie wykonam gwałtownego ruchu to nie będę musiała biec do toalety.:)
 
Problem z tym że mnie mdli cały dzień...musiałabym leżeć od rana do wieczora. A nie wiem co na to mój mąż i córka [emoji12] ale rano Twoja metodę praktykuje[emoji4]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Mi w pierwszej ciąży pomagało zjedzenie czegokolwiek przed wstaniem rano z łóżka... teraz niestety to nie działa :(
 
Ja w pierwszej ciąży wylądowałam przez wymioty w szpitalu na 3dni...i tak się boję powtórki z rozrywki :-(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży wylądowałam przez wymioty w szpitalu na 3dni...i tak się boję powtórki z rozrywki :-(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A dlaczego az w szpitalu ? Co sie stało ? Przez wymioty non stop ? Ja nie wiem co to wymioty, ani teraz ani w poprzedniej ciąży.. Czasem mnie zamuli w żołądku .


 
Do góry