reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Nadia433 fajnie, to może uda mi się jeszcze w tym tygodniu genetyczne umówić, bo też bardzo chciałabym mieć to za sobą :) Zobaczymy w środę jaki jest duży i będę kombinować z terminem.
 
Mi lekarz powiedział że prenatalne to w 13 tc. Wtedy najlepiej wszystko widać. Ale każdy lekarz ma jakąś swoją metodę. Tylko że ja będę miała takie prenatalne z racji 35 lat.
 
Fajny pomysł [emoji3]
Ja pomeczylam sie z jajkiem niespodzianka,rozlozylam czekoladę delikatnie, zabaweczke sama zlozylam i sie pobawilam[emoji23], a na jej miejsce wsadzilam Fasolke Jasia z napisem "Cześć Tato!" na jednej str i "<3" na drugiej, zlozylam jajo, nawinelam sreberko i wieczorkiem po kolacji mowie,ze kupilam nam deser [emoji16]


f2w33e3kf50gsgs9.png
Wow, co za pomysł:) u mnie bez takich fajerwerków. Wiedział, że będę testować. Wstałam wcześniej i obudziłam go pokazując test z dwiema kreskami:)
 
Dziewczyny, większość z Was jest pewnie mężatkami...
A czy któraś z Was jest przed ślubem lub w ogóle nie planuje?
 
Wow, co za pomysł:) u mnie bez takich fajerwerków. Wiedział, że będę testować. Wstałam wcześniej i obudziłam go pokazując test z dwiema kreskami:)
Ja lubię różne rzeczy wymyslac i sama coś zrobić, a podejrzewalam ciążę od paru dni,ale nic mu nie mowilam [emoji16]dla dziadków tez juz wyszukalam pomysl jak poinformować [emoji3]
1470672675051.jpg


f2w33e3kf50gsgs9.png
 

Załączniki

  • 1470672675051.jpg
    1470672675051.jpg
    58,6 KB · Wyświetleń: 296
Dziewczyny, większość z Was jest pewnie mężatkami...
A czy któraś z Was jest przed ślubem lub w ogóle nie planuje?
Ja nie planuje. Zareczylismy się w Święta [emoji319] 2011, dzień po Świętach okazało się, że jestem w ciąży. Oczywiście wszyscy mówili, że dlatego były zaręczyny a my to olaliśmy i już ślub odpuscilismy.

 
reklama
Jestem po wizycie! Na której miałam zobaczyć moją kropeczke i bijące serduszko. Niestety strasznie jestem rozczarowana :( wyć mi się chce.
Doktórka po wykonaniu USG widziała pecherzyk 15mm odpowiadający 5t4d... Zgłupiałam totalnie. Bo13 dni temu lekarz widział pęcherzyk 5mm. Kazała przyjść za 2 tygodnie... Mam się nie martwić bo to być może jest za wcześnie bo ciąża młodsza niż wychodzi z OM.
Strasznie się martwię [emoji29][emoji29][emoji29][emoji29]

 
Do góry