reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny od kilku dni przestało mnie masakrycznie mdlic, w zasadzie to sie nawet znośnie czuje ale trochę mnie to martwi. Czy któraś w zbliżonym terminie do mojego tez zaczęła odczuwać mniejsze mdłości?
Ja mam termin na 6 i od tygodnia bardzo bardzo rzadko mam mdłości. Jedynie jak jestem głodna to wtedy mnie mdli. Wcześniej miałam często mdłości. Może już nam odpuszczają :)
 
reklama
Niestety. Przykład chociażby z zzo, niby od.lipca tamtego roku mają obowiązek dac na życzenie A i tak rzadko gdzie dają, bo anestezjologa niby brak, niby zajęty bla bla bla

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Witajcie Mamusie! Mam na imię Justyna i jestem w 7tc, a dokładnie 6t2d. Termin pod koniec marca. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona:)
USG jutro i zobaczymy, czy dzidzia się ukaże i serduszko bije:tak:
To moja druga ciąża - mam już 1,5 rocznego synka8-)
Witaj :)
Ja mam termin na 6 i od tygodnia bardzo bardzo rzadko mam mdłości. Jedynie jak jestem głodna to wtedy mnie mdli. Wcześniej miałam często mdłości. Może już nam odpuszczają :)
Zazdroszczę, ja się budzęi kładę z mdłościami, czasami myślę że lepiej by było zwymiotować niż się męczyć. 6t5d więc zaraz powinno przejść :)
 
A ja sie chciałam zapytać jak u was wygląda zlecenie badań? Moja Pani doktor przyjmuje wyłącznie prywatnie więc i badania mam zlecone prywatnie:/ może któraś z mamuś orientuje się w jakimś super pakiecie, który nie puści mnie z torbami:)
 
Lavender89 robienie bety na tym etapie nie ma już sensu, bo nie rośnie tak szybko, a niebawem będzie spadać.

Dobrze ze o tym piszesz! Często dziewczyny martwią się z powodu przyrostów a całkiem niepotrzebnie bi teraz to faktycznie wolniej przybywa. Bardziej myślałam o uspokojeniu się na szybko ze nie spada :-)

Oby zaraz te mdłości nas zostawiły! Jutro pędzę do apteki po specyfiki polecane przez dziewczyny. Moze choć kilka godzin ulgi przyniosą :-/



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sie chciałam zapytać jak u was wygląda zlecenie badań? Moja Pani doktor przyjmuje wyłącznie prywatnie więc i badania mam zlecone prywatnie:/ może któraś z mamuś orientuje się w jakimś super pakiecie, który nie puści mnie z torbami:)

Ja niestety wszystko prywatnie i juz kilka stow za same badania mam na koncie :-/ w pakietach często cena całościowo jest niższa niz za poszczególne badania razem, lecz na liście sa tez takie badania, jakich lekarz akurat nie wymaga wiec wychodzi na jedno.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Mamusie! Mam na imię Justyna i jestem w 7tc, a dokładnie 6t2d. Termin pod koniec marca. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona:)
USG jutro i zobaczymy, czy dzidzia się ukaże i serduszko bije:tak:
To moja druga ciąża - mam już 1,5 rocznego synka8-)
Witamy i zapraszamy
 
A ja sie chciałam zapytać jak u was wygląda zlecenie badań? Moja Pani doktor przyjmuje wyłącznie prywatnie więc i badania mam zlecone prywatnie:/ może któraś z mamuś orientuje się w jakimś super pakiecie, który nie puści mnie z torbami:)
Ja właśnie dlatego chodzę równolegle do dwóch lekarzy, prywatnie i na NFZ, żeby mieć skierowanie na darmowe badania. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry