reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

A to czemu testow owulacyjnych nie robisz? Wtedy mniej wiecej wiesz kiedy jest owulacja


Aplikacja nigdy nie wyznaczy dobrze.
Nigdy wczesniej nie uzywalam testow ale zaczne. To nasz 1y cykl staran takze wszystko jest jedna wielka niewiadoma. Szczerze to przez lata nieplanowalismy drugiego dzieciaczka, teraz nam sie zapragnelo :(
 
reklama
Hej :) Ja tylko daję znać, że przegapiłam własne testowanie 🙋🏼‍♀️. Jako, że myślami wciąż jestem jeszcze w lutym. Jutro może siknę, ale nic nie wskazuje ani, że zbliża się okres ani, że beta może być powyżej 5. Może teraz dla odmiany znowu 40 dniowy cykl. Zresztą chrum wie, bo ja to generalnie bezobjawowa jestem, a ból głowy chyba już nie jest jakimś super wyznacznikiem.
Przegapiłaś a tu zaraz bryk, dwie kreski. Dzień dobry 😄😎🙈
 
Nigdy wczesniej nie uzywalam testow ale zaczne. To nasz 1y cykl staran takze wszystko jest jedna wielka niewiadoma. Szczerze to przez lata nieplanowalismy drugiego dzieciaczka, teraz nam sie zapragnelo :(
My tez tak z dnia na dzień postanowiliśmy miec 2 dziecko ale juz sobie testy odrazu kupilam i robilam obserwowalam jak zmienia sie śluz który zwiastuje dni plodne .

W 2 cyklu nam sie udalo ale ciaza biochemiczna teraz jest nasz 3 cykl .

A ja glupia myslalam ze nam sie w pierwszym cyklu uda 🤦🤦
Tobie oczywiście tego zycze🍀
 
A normalnie masz takie długie? Czasem takie przedłużające się cykle mogą wskazywać na niedomogę lutealną.
Ja parę razy miałam coś w okolicy 40 dni, ale zwykle jest to średnio 35 i regularnie, więc lekarz powiedział, że najwyraźniej ja tak mam i cały czas mieszczę się w granicach normy. I dopóki jest regularnie, to nie ma powodów do obaw.
Ale też zazdroszczę dziewczynom krótszych cykli, gdzie już w okolicy 28dc powinna być @ i mogą śmiało testować i mieć nadzieję. Ja dzisiaj 30dc i wiem, że raczej nie ma sensu jeszcze testować 🙄
Mam 32-34 dniowe. Ale bywa i 40, czasem nawet 45
 
Kochane! Potrzebuje Waszej konsultacji. Wynik proga 7DPO, chyba jest ok?
 

Załączniki

  • IMG_1653.jpeg
    IMG_1653.jpeg
    159 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Ja już po wizycie, nie wypisał mi gin zastrzyku i 200 zł poszło się jeb***. Zawsze moja mi wypisywała w tym dniu cyklu i przy dokładnie takich samych pęcherzykach z zastrzeżeniem żebym zrobiła go za dzień czy dwa. Zła jestem strasznie, bo do końca tygodnia nie mam już jak podejść do innego ginekologa. A w poniedziałek będzie już za późno. Mogę liczyć tylko na farta. Owulację mam z jajnika gdzie jest jajowód i są 2 ładne pęcherzyki podobnej wielkości.
 
Do góry