reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Ja dotychczas prawie w ogóle nie brałam antybiotyków, ostatni chyba w przedszkolu, więc totalnie się nie rozeznaje w tych osłonowych. Ale jak mówisz, że masz takie podejrzenia w stosunku do Gynoflor, to dobrze, że ja dostałam coś innego. 😳 Przykro mi, że tak Cię to załatwiło (jeśli to to), jedno człowiek wyleczy, to zaraz coś innego. :(
w sensie ten gynoflor jest spoko ogólnie, ale wydaje mi się, ze ja mam tendencje do polipów po prostu, a one powstają z nadmiaru estrogenu, wiec tak sobie mysle, ze to może to, ale nie jest to potwierdzone z żadnym lekarzem :D

Ja poza tym brałam ten probiotyk z Health Labs IntiMe w trakcie kuracji i dobrze mnie ochroniło, bo wszystkie posiewy wyszły czyściutko. Tobie tez polecam dodatkowo to wziąć, żeby nie było tak, ze Urea będzie wyleczona, ale jakiegoś grzyba złapiesz, bo będziesz wyjałowiona antybiotykiem.
 
reklama
No to może tamten cykl akurat ciut krótszy miałaś, ale zazwyczaj jednak dłuższe są. Ja mam zawsze między 27 a 28 dni, a sporadycznie zdarzają mi się 26 lub 29 dniowe. Założyłaś sobie appkę, żeby to sobie śledzić?
Tak mam apke. Juz teraz dokladnie notuje, takze jeszcze troszke zaczekam. W zeszlym cyklu 26, ale ogolnie nie mam dlugich bo mam na rowno z przyjaciolka a u niej juz @ jest a zawsze mamy tak samo Nie ludze sie na nic
 
reklama
Hej :) Ja tylko daję znać, że przegapiłam własne testowanie 🙋🏼‍♀️. Jako, że myślami wciąż jestem jeszcze w lutym. Jutro może siknę, ale nic nie wskazuje ani, że zbliża się okres ani, że beta może być powyżej 5. Może teraz dla odmiany znowu 40 dniowy cykl. Zresztą chrum wie, bo ja to generalnie bezobjawowa jestem, a ból głowy chyba już nie jest jakimś super wyznacznikiem.
 
Do góry