reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Raczej nic złego, ja miałam pierwszy przyrost prawie 400%, lekarz to widział i nic nie mówił. Dziś mam wizytę, więc mogę Ci dać znać co i jak. No i zapraszam do Nas na mamusie jeżeli łapiesz się jeszcze na listopad 🥰
Dziekuje. Tak wedlug oblixzen na ta chwile termin jest na 24.11.
Prosze daj znac po wizycie. Ja mam wizyte 03.04
 
Hej ☺️ Myślę,że @annn1 skierowała dwa logiczne pytania. Nie widzę w jej odpowiedzi żadnych negatywnych emocji.
Na tym forum dzielimy się również swoją wiedzą, pomagamy wzajemnie.
Podanie leku Ovitrelle łączy się z monitoringiem USG. Testy owulacyjne rzeczywiście mogą nie wykryć owulacji. Zależy jakiej są jakości i ile razy w okresie przewidywanej owulacji są robione. A ważne jest podanie leku w odpowiednim momencie. Ja mam tak przykładowo z lekiem Accofil. Choć początkowo lekarz również kazał mi go podawać według monitoringu testami owu. A później okazało się, że nie był podany w odpowiednim czasie i mógł blokować proces owulacji. Pewnie tylko o ten temat chciała podpytać annn1. Jeśli posiadasz wiedzę w zakresie podawania leków i wszelkie zasady, to super. Możesz również podzielić się swoim doświadczeniem :)

Również trzymam kciuki za Ciebie, dzięki 🤞☺️
Hej :) bardzo dziękuje za miłą odpowiedź i podzielenie się swoim doświadczeniem. Poczytam o Accofilu bo o tym jeszcze wiedzy nie posiadam 😊
Skupiłam się bardzo w moim wpisie na testach owu bo stosowałam je pierwszy raz. Wróciłam też do mierzenia temperatury po kilku latach - mierzenie nie pomogło poprzednio ale pozwoliło poznać bardziej swój organizm. Też jakiś świeży powiew po tylu latach samych usg 😅
Pęcherzyk 20mm i choć dr twierdzi ze do pęknięcia i można podać ovitrelle chciałam się przekonać czy zobaczę coś na teście owu i wykresie.
W drugiej fazie mam tez brać progesteron.

Jaka jest Twoja historia starań?😊
 
Hej 🙂 rozgość się, możesz powiedzieć na naszej ławeczce do końca miesiąca, a w wątku kwietniowym wpisać się na testowanie 😉
Co do wrogości śluzu, to niestety nic nie wiem, żaden lekarz niczego takiego nie wspominał. A jak u Was wyniki badań partnera?
Dziękuje 🙏🏼 Mam nadzieje, że to już ten magiczny cykl 😅 jak można się wpisać na testowanie?
Ja sobie wyszukuje co jeszcze może być nie tak co zostało przeoczone ewentualnie… oszaleć można przez tyle lat 🙈
Partner wszystko ok
Ewidentnie u mnie coś nie tak…
Zaczynam myśleć o In vitro na koniec roku ale cały czas liczę że moj cud się wydarzy
 
Mnie dziś obudziło kłucie podbrzusza, które trwa do teraz. Wiecie, "nigdy tak nie miałam" 😏 a tak serio, to gdyby nie to, że jest 13dpo, to pomyslałabym, że jakaś implantacja. No ale.. test biały i odstawiam dziś proga. @ przybędzie pojutrze
Przykro mi ❤️
Jak długo się starasz? Jaka jest Twoja historia?
Znam „nigdy tak nie miałam”… mam cykle że jestem pewna że to już! I oczywiście test negatyw i bum @.
 
Hej :) bardzo dziękuje za miłą odpowiedź i podzielenie się swoim doświadczeniem. Poczytam o Accofilu bo o tym jeszcze wiedzy nie posiadam 😊
Skupiłam się bardzo w moim wpisie na testach owu bo stosowałam je pierwszy raz. Wróciłam też do mierzenia temperatury po kilku latach - mierzenie nie pomogło poprzednio ale pozwoliło poznać bardziej swój organizm. Też jakiś świeży powiew po tylu latach samych usg 😅
Pęcherzyk 20mm i choć dr twierdzi ze do pęknięcia i można podać ovitrelle chciałam się przekonać czy zobaczę coś na teście owu i wykresie.
W drugiej fazie mam tez brać progesteron.

Jaka jest Twoja historia starań?😊
Ja Accofil biorę z uwagi na immunologię.
Moja historia troszkę inna, pięć poronień na różnych etapach. Jednak walczymy już trzy lata o pierwsze maleństwo 😇
Accofil to nie jedyny lek, który biorę. W przypadku ciąży zbiera się pokaźny worek tych specyfików🙈 Jednak wiadomo, cel uświęca środki!
 
reklama
Do góry