reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Hej w piątek rano... U mnie niestety plamienie się rozkręca, myślę że dzisiejsza beta jest tylko formalnością :(

Powiedzcie mi, może któraś z Was wie jak to działa. Jeśli dzisiaj poronię, to co dalej z moim zwolnieniem? Nie mam kontaktu z moim lekarzem, nie bardzo wiem co zrobić a zwolnienie wystawił do połowy kwietnia
Trzymam kciuki żeby plamienie jednak się nie rozkręciło. 🤞 W ZUS pue możesz sprawdzić czy dostałaś L4 ciążowe. Ale moim zdaniem normalnie możesz na tym L4 odpoczywać.
Nie znam się na tym ( może inne dziewczyny bardziej i coś więcej rozwiną temat) ale myślałaś może by w razie poronienia zebrać i oddać materiał do badania ? Wiem, że niektóre dziewczyny tak robią tylko nie wiem co i jak. Może to by ci rozjaśniło sprawę na przyszłość.
 
reklama
Hej w piątek rano... U mnie niestety plamienie się rozkręca, myślę że dzisiejsza beta jest tylko formalnością :(

Powiedzcie mi, może któraś z Was wie jak to działa. Jeśli dzisiaj poronię, to co dalej z moim zwolnieniem? Nie mam kontaktu z moim lekarzem, nie bardzo wiem co zrobić a zwolnienie wystawił do połowy kwietnia
Na pewno pobyt w szpitalu przerywa zwolnienie. W innym wypadku to chyba zależy jakie to zwolnienie. Nie umiem pomóc. Liczę jednak, że nie będziesz musiała się tym martwić bo jednak będzie dobrze 🤞

Zdarzają się plamienia, mam nadzieję, że u Ciebie to tylko trudny początek, a potem będzie dobrze. Bardzo życzę Ci tej ciąży. Rozumiem jak Ci musi być teraz trudno, ale nie poddawaj się jeszcze ❤️
 
Hej w piątek rano... U mnie niestety plamienie się rozkręca, myślę że dzisiejsza beta jest tylko formalnością :(

Powiedzcie mi, może któraś z Was wie jak to działa. Jeśli dzisiaj poronię, to co dalej z moim zwolnieniem? Nie mam kontaktu z moim lekarzem, nie bardzo wiem co zrobić a zwolnienie wystawił do połowy kwietnia
Generalnie po ciąży biochemicznej możesz normalnie wrócić do pracy 🙂. Ja przy biochemach mam intensywniejszy okres i w sumie innej różnicy nie widzę 🙈
Chciałabym Ci powiedzieć, że będzie dobrze ale wiemy jak to działa ...jak płachta na byka.
Trzymaj się mocno, wszystko przed nami 😘
 
Trzymam kciuki żeby plamienie jednak się nie rozkręciło. 🤞 W ZUS pue możesz sprawdzić czy dostałaś L4 ciążowe. Ale moim zdaniem normalnie możesz na tym L4 odpoczywać.
Nie znam się na tym ( może inne dziewczyny bardziej i coś więcej rozwiną temat) ale myślałaś może by w razie poronienia zebrać i oddać materiał do badania ? Wiem, że niektóre dziewczyny tak robią tylko nie wiem co i jak. Może to by ci rozjaśniło sprawę na przyszłość.
Na tym etapie to raczej nie będzie co zbierać ;) Wiem że można zbadać, przechodziłam przez to już. L4 jest na pewno ciążowe I dlatego się zastanawiam co zrobić
 
Generalnie po ciąży biochemicznej możesz normalnie wrócić do pracy 🙂. Ja przy biochemach mam intensywniejszy okres i w sumie innej różnicy nie widzę 🙈
Chciałabym Ci powiedzieć, że będzie dobrze ale wiemy jak to działa ...jak płachta na byka.
Trzymaj się mocno, wszystko przed nami 😘
Wiem że mogę. Ale nie chcę. Dziewczyny też mnie tam nie chcą. Liczyłam że w ciąży będę miała czas wymyślić co dalej i zmienić pracę, a tu znowu obuchem w łeb...
 
Trzymam kciuki żeby plamienie jednak się nie rozkręciło. 🤞 W ZUS pue możesz sprawdzić czy dostałaś L4 ciążowe. Ale moim zdaniem normalnie możesz na tym L4 odpoczywać.
Nie znam się na tym ( może inne dziewczyny bardziej i coś więcej rozwiną temat) ale myślałaś może by w razie poronienia zebrać i oddać materiał do badania ? Wiem, że niektóre dziewczyny tak robią tylko nie wiem co i jak. Może to by ci rozjaśniło sprawę na przyszłość.
Przy ciąży biochemicznej nie ma jak pobrać materiału do badania 😔 chyba, że się mylę ale do badania zawsze idą tkanki płodu, pęcherzyk z zarodkiem itp.
 
Na tym etapie to raczej nie będzie co zbierać ;) Wiem że można zbadać, przechodziłam przez to już. L4 jest na pewno ciążowe I dlatego się zastanawiam co zrobić
Eee to normalnie na nim zostajesz do połowy kwietnia i później możesz wrócić do pracy. Mi nikt nie zmieniał charakteru zwolnienia jak zaczęło się poronienie 🙂
 
Hej. Ja się tak.zle wczoraj czułam, że szok. Jakbym miała zaraz dostać okres (migrena), jajnik i podbrzusze też pobolewa. Ale martwi mnie stan a la grypowo gardlowy. Kicham jak oszalala, delikatny katar. Mam nadzieję, że to wszystko przez ciążę. Mam też delikatne mdłości, ale tu obstawiam winę proga, bo ja mam mdłości też przed okresem.
Wczorajszy dzień mega do.dupy pod innymi względami też, wywaliłam biszkopt do.kosza, rozwaliła mi się blacha, wkurzyłam się. A potem się wkurzyłam, że się wkurzyłam i już w głowie mi się zrodziło, że to na.prwno przed okresem bo jutro, pojutrze jego termin.
Nie chce mi się jechać na betę :(
Miłego dnia i weekendu. Jakbym się nie odzywala, to znak że nie wiem w co mam ręce wsadzić xd
Halo wczoraj miałaś pozytywny test! Idź na tę betę i nie zadręczaj się. Przecież te objawy nie wykluczają ciąży ❤️
Wiem jak to jest mieć taki ciężki dzień, uwierz. Wkurzanie się o to, że się wkurzyłam to moja specjalność 😆 Będzie dobrze 🤞 Fasolka rośnie ❤️
 
Trzymam kciuki żeby plamienie jednak się nie rozkręciło. 🤞 W ZUS pue możesz sprawdzić czy dostałaś L4 ciążowe. Ale moim zdaniem normalnie możesz na tym L4 odpoczywać.
Nie znam się na tym ( może inne dziewczyny bardziej i coś więcej rozwiną temat) ale myślałaś może by w razie poronienia zebrać i oddać materiał do badania ? Wiem, że niektóre dziewczyny tak robią tylko nie wiem co i jak. Może to by ci rozjaśniło sprawę na przyszłość.
Materiał do badania można oddać, ale wcześniej niż 6TC nie będzie prawdopodobnie co zbadać. Jeżeli masz na myśli badanie zarodka.
Przy tak wczesnej ciąży* nawet je będzie wiadomo kiedy potrzebny materiał wychodzi. Taka beta nie powinna wymagać interwencji ze strony lekarzy, występuje coś jak „mocniejszy okres”. Potem należy skonsultować się z lekarzem czy wszystko jest OK.
* - jeżeli mówimy o ciąży prawidłowo umiejscowionej w macicy.
@Kitsune ale z badania dzisiaj proga i bety nie rezygnujesz?
 
reklama
Na tym etapie to raczej nie będzie co zbierać ;) Wiem że można zbadać, przechodziłam przez to już. L4 jest na pewno ciążowe I dlatego się zastanawiam co zrobić
Na razie nie myśl o L4 leż, odpoczywaj i staraj się przynajmniej zająć głowę innymi myślami choćby głupimi serialami na netflixie.
W razie czego zawsze będziesz mogła zadzwonić do przychodni i zapytać. Z tym że L4 jest ciążowe nie byłabym tego pewna lekarze często na początkowej fazie nie dają go z kodem ciążowym. Np u mnie tak było.
 
Do góry