reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Nie wiem gdzie on tam coś widzi, jak dla mnie biało jak po vizirze
No jak to gdzie ? Tam gdzie jest 🙂 mam podobny. Od jakiegoś czasu wszystkie pinki mają wyraźniejszą testową. Teraz przyszła mi inna partia z polem testowym w kształcie okienka i widać jeszcze lepiej 😂.
Trzymam kciuki 🙂
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20240313_174643.jpg
    IMG_20240313_174643.jpg
    155,2 KB · Wyświetleń: 181
4 dni przed okresem po południu, jak myślicie będzie coś?
 

Załączniki

  • IMG_3927.jpeg
    IMG_3927.jpeg
    60,6 KB · Wyświetleń: 180
  • IMG_3928.jpeg
    IMG_3928.jpeg
    43,3 KB · Wyświetleń: 178
  • IMG_3926.jpeg
    IMG_3926.jpeg
    133,7 KB · Wyświetleń: 173
Jest środek nocy a ja już nie śpię od jakiegoś czasu. Tak mnie bolą jajniki, plecy, że się popłakałam. Kiszki też. Wzięłam.nospe i apap noc, może zasnę jeszcze choć na chwilę. I już w ogóle myślałam, że dostałam okres, ale nie na szczęście. Nigdy tak nie miałam a tu z każdym miesiącem kiedy coraz mocniej pragnę ciąży, dziecka następnego czuje się coraz gorzej również psychicznie. Nie ma mocy, żeby to była ciąża, jak już to podbrzusze powinno pobolewać, a nie napierd.lac tak że się zwijam i to dwa jajniki, a mocniej z tego, ktorego.mialam owulke. W żadnej ciąży też mnie tak nie bolało. Także nie wiem czy mam jak miałam w planach do czerwca siw starac czy jak lekarz we wtorek powie ze to super pms, to niech m daje jakieś tabsy, żebym się nie męczyła. Muszę przemyśleć.
Jak zwykle.u mnie zalpost i marudzenie, ale wkurza mnie to szczerze i w ogóle wszystko mnie wkurza ehhh.
 
Jest środek nocy a ja już nie śpię od jakiegoś czasu. Tak mnie bolą jajniki, plecy, że się popłakałam. Kiszki też. Wzięłam.nospe i apap noc, może zasnę jeszcze choć na chwilę. I już w ogóle myślałam, że dostałam okres, ale nie na szczęście. Nigdy tak nie miałam a tu z każdym miesiącem kiedy coraz mocniej pragnę ciąży, dziecka następnego czuje się coraz gorzej również psychicznie. Nie ma mocy, żeby to była ciąża, jak już to podbrzusze powinno pobolewać, a nie napierd.lac tak że się zwijam i to dwa jajniki, a mocniej z tego, ktorego.mialam owulke. W żadnej ciąży też mnie tak nie bolało. Także nie wiem czy mam jak miałam w planach do czerwca siw starac czy jak lekarz we wtorek powie ze to super pms, to niech m daje jakieś tabsy, żebym się nie męczyła. Muszę przemyśleć.
Jak zwykle.u mnie zalpost i marudzenie, ale wkurza mnie to szczerze i w ogóle wszystko mnie wkurza ehhh.
a ile masz do @?
 
reklama
Do góry