reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Dzisiejszy test. Powoli się zaczynam cieszyć 😀chociaż nie chce zapeszyć
 

Załączniki

  • IMG_5805.jpeg
    IMG_5805.jpeg
    472 KB · Wyświetleń: 194
Tez wpadlam w depresje. Snily sie kolejne poronienia, obudzilam sie i myslalam ze po co mi to wszystko, ze kolejnej straty nie przezyje, ze mam wygodne zycie. Itd.

Teraz mysli przeszly ale zdecydowanie na laweczke u mnie do maja 😞
Jeśli chodzi o mnie, to muszę Ci powiedzieć, że mam straszne lęki. Te poronienia mną tak wstrząsnęły, że teraz podczas starań jestem szczęśliwa, ze na nowo się staramy…. Ale jak tylko pomyślę, że znów by mogło tak być, usłyszę jakąś historię to mam ochotę się wycofać
 
Mam dzisiejsze wyniki 🥹
Pięknie 😍🎉❤️❤️❤️ Gratulacje!!!
Dzisiejszy test. Powoli się zaczynam cieszyć 😀chociaż nie chce zapeszyć
Nawet nie trzeba oczu mróżyć 😅🔥❤️ II

Super wiadomości z rana 🔥
Wieczorem miałam ciemną krechę na teście owulacyjnym, świętowaliśmy. Jestem jakoś pozytywnie nastawiona w tym miesiącu, ale wiem, że za kilka dni zacznie się wariatkowo 🙃
 
Jeśli chodzi o mnie, to muszę Ci powiedzieć, że mam straszne lęki. Te poronienia mną tak wstrząsnęły, że teraz podczas starań jestem szczęśliwa, ze na nowo się staramy…. Ale jak tylko pomyślę, że znów by mogło tak być, usłyszę jakąś historię to mam ochotę się wycofać
Dokladnie to samo. Juz chyba tak to jest w ciazy. Stala troska czy wszystko okey
 
reklama
Czy jak idę w poniedziałek na badania, będę badać Wit.B12 i kwas foliowy itd. to odstawić wcześniej witaminy?
 
Do góry