reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

tracy hogg - kobitka znała sie na dzieciach

tak, to jest super książka

są mamy, które nazywają ją swoją biblią :-)

zobmbuś będzie dobrze, posłuchaj doświadczonej mamy :-D
dzieci sie szybko zmieniają i ciągle nie jest tak samo

przeczytaj tą książkę, na pewno nie zmarnujesz czasu :-)
 
reklama
dzień dobry marcowym mamom :-)

zombus mam nadzieję, że znajdziecie szybko sposób na córeczkę :tak:

co do Tracy Hogg - mam, kupiłam jeszcze będąc w ciąży, a teraz mając dziecko ani razu do niej nie zajrzałam :-D a może czasem trzeba było? ;-)
 
Cześć Marcówki :-)

Ja również urodziłam w marcu a dokładnie 12 :tak: córeczkę.Jeśli mnie przyjmiecie to będę raz za czas do Was zaglądała.Oczywiście na ile mi czas pozwoli :-D
 
Dzien dobry:-)
przez pare dni nie moglam wejsc na bb, nie wiem, co sie dzialo:eek:wiec troche zaleglosci mi sie porobilo...ale zaraz bede wszystko czytac:tak:

my juz po wizycie tesciow - oczywiscie zachwyceni mala:-)no i ja sie po raz kolejny upewnilam, ze mam fantastyczna tesciowa:-)
dzisiaj Olivka byla szczepiona - blonica, krzusiec, tezec, polio, haemophilus influaenzae typu B, pneumokoki - klute oba udka:-(
no a poza tym dwa dni temu skonczyla 2 miesiace:-)jak ten czas szybko leci...;-)
 
reklama
Do góry