reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Mam jeszcze urlop z tego roku i już rozmawiałam z lekarką . Wypisze mi kolejne zwolnienie tylko trochę odczekam i teraz przypilnuję, żeby zadnych błędów nie było. Bo znowu się nasłucham. Pani w Zusie chyba też była zła ,że jej pracy papierkowej przysporzyłam.
A nie ma możliwości korekty takiego zwolnienia? Bez sensu żeby takie zamieszanie było przez jeden głupi błąd.
 
reklama
A nie ma możliwości korekty takiego zwolnienia? Bez sensu żeby takie zamieszanie było przez jeden głupi błąd.


jest mozliwosc...u nas dostarczaja z poprawionym bledem i pieczatka lekarza i jest ok :tak:
ja po pracy, moje dziecko dzisiaj z rana i w poludnie mialo dlugasne drzemki, wiec nie mam co liczyc, ze pojdzie teraz spac niestety :sorry: trzeba wiec sie relaksowac w halasie ;-)
 
ja już też po pracusi, nieprzytomna ide się położyc. gorączka mnie rozwala. No dziewczynki ile pączków zjadłyście?? Która z nas okazała się pączkowym obżarciuchem????Do wieczorka, może troche poleże bo Wika też usneła.
 
A nie ma możliwości korekty takiego zwolnienia? Bez sensu żeby takie zamieszanie było przez jeden głupi błąd.

Ta kobieta u której była nie chciała słyszeć o żadnych poprawkach. Dla niej na zwolnieniu wszystko było czarno na białym. Trudno za tydzień dostarcze nowe.

Pączki dopiero będę jadła na wieczór bo mi M przywiezie.
Kasiu kuruj się jakoś. Jak ty w takim stanie do pracy chodzisz?
 
moje dziecko wlasnie zasnelo trzeci raz dzisiaj :szok:


Mojemu Piotrusiowi zdarzyło sie tak wczoraj, ale tylko dlatego, ze męczyła go gorączka, dzisiaj była juz tylko jedna drzemka:-D:-D:-D

A pączka dzisiaj trzeba zjeść, bo to gwarantuje pomyślność:szok:, tak mówili w wiadomościach:tak::tak::tak:

Elahar dziękujemy za zyczenia zdrówka, chyba pomogły, bo dzis juz dużo lepiej:-D
 
reklama
Do góry