reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
zus wprowadził promocyjne składki kiedy w Polsce było wysokie bezrobocie:tak: miało to zachęcić ludzi do otwierania firm:tak:
800zł zusu to strasznie dużo:szok: do tego trzeba doliczyć wynajem lokalu opłaty prąd telefon:szok:
 
Witajcie :tak:

blueberry trzymam kciuki za twój nowy biznesik. Pewnie nie będzie łatwo na początek ale do odważnych świat należy. A Zus to rzeczywiście pożeracz pieniędzy i w ogóle tylko patrzą żeby ludziom życie uprzykrzyć.
Mi dzisiaj cofnęli zwolnienie bo osoba która go wypisywała popełniła błąd i nie zaznaczyła, że zwolnienie jest na dziecko tylko na mnie a mi się "oberwało". Zbadała mnie wredna baba, stwierdziła, że jestem zdrowa i mam iść do pracy i nie chciała słuchać żadnych moich tłumaczeń.

Ewelina życzę Piotrusiowi zdrówka.
 
Blueberry, GRATULUJĘ! i życzę Ci powodzenia. Na pewno się uda.
Ja przymierzam sie do własnego czegoś :blink: ale za jakiś czas dopiero. Ale już się "kształcę", chociaż chyba tchórz jestem bo się boję ale nie będzie to wymagało wielkich inwestycji więc może z torbami nie pójdę :-).. tak od razu :rofl2:

A swoją drogą to mam nadzieję, że jakiegoś linka podeślesz ;-) to pewnie jakieś zakupy poczynimy :-)

Chorowitki, wracać do zdrowia pręciutko proszę!

A ja mam ciężki dzień dzisiaj ...

Stłukła mi się butelka z olejem :angry: i mam naolejoną całą podłogę w kuchni :angry::angry::angry: a potem wyłamał mi się kawałek półki w lodówce i aż boję się ruszać, żeby mi się sufit na łeb nie zwalił :wściekła/y: W sumie od dłuższego czasu zbieramy się do wymiany lodówki ("śpiewa" i warczy na nas jak wściekła) i chyba tzreba to już zrobić, bo jak jej półki całkiem zdemoluje :zawstydzona/y: to będzie mało przydatna ...
 

A

Stłukła mi się butelka z olejem :angry: i mam naolejoną całą podłogę w kuchni :angry::angry::angry: a potem wyłamał mi się kawałek półki w lodówce i aż boję się ruszać, żeby mi się sufit na łeb nie zwalił :wściekła/y: W sumie od dłuższego czasu zbieramy się do wymiany lodówki ("śpiewa" i warczy na nas jak wściekła) i chyba tzreba to już zrobić, bo jak jej półki całkiem zdemoluje :zawstydzona/y: to będzie mało przydatna ...

Jak stara lodówka to żre bardzo dużo prądu. Lepiej wymienić na nową, teraz są bardziej energooszczędne.
Nie martw się ja od poniedziałku mam kiepskie dni ale mam nadzieję, że się to nie pociągnie do końca tygodnia... :baffled:
 
reklama
I co teraz zrobisz?

Mam jeszcze urlop z tego roku i już rozmawiałam z lekarką . Wypisze mi kolejne zwolnienie tylko trochę odczekam i teraz przypilnuję, żeby zadnych błędów nie było. Bo znowu się nasłucham. Pani w Zusie chyba też była zła ,że jej pracy papierkowej przysporzyłam.
 
Do góry