reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
200zl na miesiac dodatkowo oprocz tego co normalnie w pensji jest jesli jest sie zatrudnionym? hmmm...to troche sporo, trzeba miec pewnosc, ze co miesiac jednak bedzie sie mialo jakis tam utarg....nie wiem szczerze powiedziawszy jakie sa mozliwosci jesli chodzi o wielkosc sprzedazy na allegro na przyklad, wiec moze zupelnie bez sensu mysle, ze to duzo ;-)
Mam nadzieję, że zarobię chociaż te 200 zł :-D:-D:-D. A tak poważnie, to moja kuzynka sprzedaje na allegro bieliznę. Wcześniej miała kiosk ruchu i twierdzi, że allegro jej się bardziej opłaca. Nie wiem ile zarabia na tym, ale ostatnio mówiła, że płaci 800 zł prowizji allegro :szok:. Ja oczywiście na taki utarg nie liczę, bo raz że nie mam doświadczenia, a dwa nie mam za dużo kasy żeby zainwestować. Najwyżej zrezygnuję po kilku miesiącach ;-).

Za gratulacje nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :-p.

Współczuję chorób i gorączek. U nas na szczęście gorączki nie ma.
 
blueberry no to gratulacje. :-):-)trzymam kciuki:-):-)
ja za swój cały zus płace 290zł i mam wszystkie składki opłacone ale jesli jestes pracownikiem to napewno masz nizszy. a na allegro jak zrobisz dobre cenki to ci pójdzie. my tez sprzedajemy czesci na allegro i mamy obroty ponad 1000zł. wiec spoko na zusik zarobisz i ci zostanie jeszcze. tylko marza na allegro jest chusteczkowa:baffled::baffled:

no dziewczynki niedługo sie zbieram do pracy, chora jestem nadal i nic mi sie nie chce.:baffled::baffled::baffled::baffled::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
hello

kurcze kasia wspolczuje...gdybys pracowala u kogos to L4 i masz wszystko w nosie, a tu o swoj biznes dbac musisz...niech ci szybko przechodzi!
a powiedz jak twoj dotychczasowy pracodawca?


smacznego paczka :-p
 
Dzień dobry :-).

Kasia, dzięki za wsparcie :-). W sprawie ZUSu muszę się jeszcze dopytać, bo teraz są różne "promocje" ;-). Współczuję choroby :-(.

Agutku, na wzajem :-D. U mnie w pracy zawsze były pączki i liczę że dzisiaj też będą.
 
Witam:-)
blueberry no to gratulacje. :-):-)trzymam kciuki:-):-)
ja za swój cały zus płace 290zł i mam wszystkie składki opłacone ale jesli jestes pracownikiem to napewno masz nizszy. a na allegro jak zrobisz dobre cenki to ci pójdzie. my tez sprzedajemy czesci na allegro i mamy obroty ponad 1000zł. wiec spoko na zusik zarobisz i ci zostanie jeszcze. tylko marza na allegro jest chusteczkowa:baffled::baffled:

dziewczyny wszystko co dobre szybko się kończy:crazy: ja też mam firme na siebie i zus ok290zł jest promocyjny dla osób otwierających działalność gospodarczą po raz pierwszy:tak: ta przyjrmnośc kończy mi się w tym roku:crazy: więc trzeba się szykować na zus ok 800zł:szok::szok::szok: mam nadzieję że moja księgowa wymyśli jakiś myk by aż tyle nie płacić:sorry2:

dziecko moje spało do 8:30:szok::-D ale w nocy podać córci antybiotyk graniczy z cudem wszystko wypluwa:angry:

kasiu życzę zdrówka:tak:
blueberry fajnie będzie mieć znajomego sprzedawce:tak:
 
reklama
ja wczoraj czytalam w jakims artykule o zakladaniu wlasnej firmy, ze wlasnie na pierwszy rok zus daje jakies preferencyjne stawki, znacznie nizsze niz potem nalezy placic, ale nie wglebialam sie w szczegoly i nie wiem dokladnie o co biega :eek:


paczkom mowie juz nie...nawet jednego w calosci nie zjadlam, slodkie to badziewie jak nie wiem, bleee...musialam go wyrzucic, bo nie dalabym rady go zjesc :-D
 
Do góry