reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
No andzia mnie też ciekawi jak to wygląda!zapewne mierzenie ,waga.Zapewne umiejetnosci i td.zastanawia mnie tylko czy mi łaskawie zadzwonią z przychodni czy sama musze się wybrać

raczej sama musisz sie pofatygować :)

DLA MAJECZKI I SZYMONKA STO LAT - ROŚNIJCIE ZDROWO BĄBELKI

33ze9sh.jpg
54.gif
58.gif
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego najlepszego dla Majeczki- rośnij duża i zdrowa na pociechę rodziców.

Andziu ja byłam na bilansie dwulatka 2 tygodnie temu.Lekarka przeprowadziła szczegółowy wywiad na temat zachowania i postępów Filipa.
Potem zważyła,zmierzyła, obejrzała ząbki, sprawdziła postawę,nóżki(czy nie koślawi i jak stawia stopy),obmacała brzuszek i sprawdziła klejnoty rodowe;-)- oczywiscie jak tylko weszliśmy Filip od razu próbował zwiać a potem wpadł w histerię więc łatwo nie było:sorry2:.Na koniec lekarka dała skierowanie na podstawowe badania i poprosiła o dostarczenie kopii.W sumie badanie trwało z pół godzinki(nie licząc uspokajania dzieciaka:dry:)
 
Majeczko i Szymonku wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!wszystkiego naj naj najlepszego!!!buziaczki od Nas:*

Sylwia powiadasz że dość ciekawie u lek.było:tak:no tak to cały Fifi a co go tam jakaś baba czy chłop dotykać będą ;-)ja musze pomału też tyłek zebrać i skoczyć na bilans
Jak narazie to zaliczyłam z Niki dni otwarte w przedszkolu.Było bardzo sympatycznie:tak:myśle że powinno się Niki podobać,ładnie się bawiła troszke z dziećmi troszke sama.Fajne takie dni otwarte bo można było zwiedzić całe przedszkole zerknąć do każdej sali nawet toalety:-DJednak myśłałam że wyśle Niki od Września a jednak musi mieć ukonczone 2,5latka więc od listopada zacznie chodzić o ile się dostanie.Mam nadzieje że tak po 15maja będą wyniki:tak:Nic uciekam dobrej spokojnej nocy laseczki.Zaglądajcie częściej!!!!

Kasia-co tam u Was?jak Fifi????
Dziewczyny wiecie co tam może i Kaśicy słychać ?jak ciąża przebiega ciekawa jestem!
 
STO LAT FILIPKU !!!!!
41.gif


mamomatysia zazdroszczę że macie bilans już za sobą , mój oskar na sam widok lekarza dostaje gorączki i drze japke jakby go żywcem obdzierali ze skóry wiec u nas niebedzie łatwo niestety :-(
 
reklama
Marzenko - sto lat dla Nataszki!

wybacz że spóznione , ale miałam kłopty z komputerem wczoraj.:-(
 
Do góry