reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

witajcie poświątecznie.
może teraz coś sie ruszy na tym naszym majówkowym świecie :) , już po świetach , domki wysprzątane , rodzinka przekarmiona wiec wiecej czasu na kompa :)

mamo niki , wyrazy współczucia , święta u was pewnie były w tym roku bardzo smutne . brak słów kiedy odchodzi ktoś bliski , dobrze że maciemałą Nikolke - ona w tych trudnych chwilach jest dla was pewnie promyczkiem radości. trzymaj sie dzielnie .
 
reklama
kochane a gdzie wy się wszystkie podziewacie???zapomniałyście już o sobie nawzajem????i o naszym forum????jestemw :szok:bo nie wiem co jest grane???czyżby znów jakaś afera??????????????????????że nikt nie chce pisać wogóle????zaglądam tu i zaglądam a tu straszne pustki:szok::-(Mam nadzieje że powracacie spowrotem!!!!pozdrawiam wszystkie!!!!
 
ja jestem , ale niemam z kim pogadać:no: .

Oskar mi sie ostatnio zrobił niedowytrzymania , beczy prawie naokrągło , niepowie o co mu chodzi bo jak wiadomo gadać nieumie , beczy jak go coś zaswędzi , zaboli , jak mu sie pić chce albo chce bajke , normalnie masakra jakaś .
dziś na spacerku najpierw beczał w piaskownicy bo babka sie mu rozwaliła , potem piaskiem do oczu sobie sypnął , pokrzywą poparzył , a na koniec zobaczył czarnego opla i myślał że to tata , a że to tata niebył wiec aż sie porzygał od płaczu -wysiadam czasami sama mam ochote sie ubeczeć z tego wszystkiego :wściekła/y::wściekła/y:.
gdzie to moje grzeczne dziecko sie podziało:-(
 
No to faktycznie ciekawe co Oskarka ugryzło?może taki okres i poprostu mu samo przejdzie.Nicol odpukać jest narazie grzeczna:)więc nie narzekam.Narazie się ładnie bawi w swoim pokoiku lego-tym się potrafi na dłużej zajać:tak:POtem na 18 jedziemy do koscioła na msze.No i dzień przeleciał niewiadomo kiedy.
 
hej hej, :-)

Mamo Niki, bardzo mi przykro. To musiał być dla was trudny czas.

Andzia - współczuję trudnego okresu. Mój Mikołaj przechodzi taki czas prawie każdego roku. Tak jak napisałaś - praktycznie o wszytsko jest płacz. :baffled: Życzę siły i wytrzymałości.
 
specjalnie dla chorowitków z 2 maja :-)


MADZIU - wszytskiego najlepszego dla KAMILKA z okazji 2 urodzinek!! :-D

SYLWIA - mocnych kości, grubej skóry i jak najmniej szalonych pomysłów dla Filipka, na następne latka. No i gratulacje przetrwania pierwszych dwóch. :-D

PAULINA - wszystkiego najlepszego dla calineczki Gabuni. :-D

happy-birthday.gif
happy-birthday-1.gif
400-115_400.jpg
8.gif.jpg




ech brakuje mi opowieści od Was...

Madziu, mam nadzieję że Kamilek jest zdrowy.

Sylwia - jak tam szogunek Filip?

Paulina - staracie się o siostrzyczkę dla Gabuni? :-)
 
Ostatnia edycja:
hej majóweczki:tak:
No i nasz miesiąć się zączął:tak:Pomału ruszyliśmy z urodzinkami!Ja też dziś biegam i szykuje co się da bo jutro świętujemy urodzinki Nicol.Balony i napis już rozwieszony!Ciasto w tym roku zakupiłam ,zawsze pieke ale jakos tak mi się nie chciało.Tort też miałam niby robić w tym roku ale kupiłam.Zaraz lece robić jeszcze 2sałatki i sprzątać a bynajmniej na spokojnie wszystko zrobie bo mama wpadła na kawke i zajmnie sie małą.

Wszystkiego najlepszego dla brykającego Fifiego:tak:
Sto lat kochany smyku!!!spełnienia marzeń!!!

Tony zabwek :-)i samych radosnych dni życzymy :*:*:*


Kamilku kochany wszystkiego najlepszego!!!Sto lat!!!
a przedewszystkim dużo dużo zdrówka!!!!

Gabunia słodziaczku mały wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!moc prezentów !!!lal i miśi!!!!tego Tobie ciocia życzy:tak:Sto lat!!!:*:*:*

Zapewne powyjeżdzałyście laseczki na długie wwkendy a my siedzimy w domu ,mogły Niki urodzinki w inny dzień małej trafić to by sie gdzieś pojechało!!!

hej Marta:-)no masz racje brakuje pisania dziewczyn,no ale co zrobić jak nie chcą pisać!!!!widać nie brakuje im nas:-(nic uciekam samo się nie zrobi.Miłego odpoczywania kochane:tak:
 
m&m's MamaNiki dziękuję Wam bardzo bardzo za pamięć o mojej córeczce! Życzenia przekazane :-) Swoją drogą, nie do wiary, że to już 2 latka! Imprezka odbyła się wczoraj, spokojnie i rodzinnie. Gaba dostała wózeczek, lalę, torebkę na długim pasku :-), misia, książeczkę i jest wniebowzięta :-)

mamamatysia m@dzia uściski dla Waszych chłopaków, zdrówka przede wszystkim! :-)

Rzeczywiście forum ucichło ale jak zaglądam na inne wątki to też jakaś pustka, może taki okres jakiś....


MamaNiki przyjmij wyrazy mojego współczucia z powodu śmierci teściowej, na pewno Wam ciężko.... Trzymaj się!

m&m's ja bym bardzo chciała trzecie dziecko, bardzo... Ale najpierw musiałabym męża zmienić! Co zrobię, że on nie chce?! Eh :-(
 
Sto lat! Sto lat! wujek krzyczy,
ciocia wręcza kosz słodyczy,
dziadek w nowej swej koszuli,
babcia Cię do siebie tuli,
mama torcik dekoruje,
tato wszystko to filmuje...
Skąd to całe zamieszanie?
Urodzinki masz kochanie!

Serdeczne życzenia dla Gabrysi, Nicoli, Filipka i Kamilka
od Cioci AgI i Zofika,
dużo zdrówka i uśmiechu, beztroskiego dzieciństwa i kochających bliskich



33nhnxg.gif

mt48li.jpg

fbdkxd.jpg






 
reklama
Do góry