reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Aga Kasia bardzo dziękuję za życzenia w imieniu Gabrysi, już jest uściskana po stokroć :-)

mamaNiki uśmiechu, zdrówka, mnóstwa zabawek i czasu spędzonego z rodziną dla Solenizantki!! 100 lat :-)
 
Dla gabrysi , nicol ,filipka,i kamilka dużo duzo zdrówka , zabaweczek i posłusznych rodziców!
Rośnijcie zdrowo bąbelki .

happy_birthday.gif




dziewczyny jak tam urodzinkowe przyjęcia? robiłyście coś , czy tylko najbliżsi z życzonkami wpadli?

56.gif
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane:-)W imieniu Nicol bardzo dziękuje za życzonka!!!Miło z waszej strony!!!a jeszcze bardziej miło że tu dziś taki ruch !!!Życzyłabym sobie oby zawsze tak było-tak jak dawniej:tak:Piszcie kochane piszcie!!!
Tsarina-jak miło że pamietałaś!!!Dawno Cię tu nie było:-(a dziś sie pokazałaś super!!!!!!!!!!:tak:
Andzia-my dziś świętowaliśmy w gronie rodzinnym było nas 13 osób takze spora gromadka:tak:było pysznie i wesoło:-)
Dobrej i spokojnej nocy no i piszcie kochane tak jak dawniej!!!!
 
Dzień dobry po dłuuuugiej nieobecności:zawstydzona/y:.
Bardzo dziękujemy kochanym ciociom za życzenia i pamięć:-).
Oczywiście dla wszystkich dwulatków czyli: kochanych siostrzyczek ksero Amelki i Alicji ,naszych wspaniałych współ-solenizantów Garysi(kocham to imię:tak:) i Kamilka oraz dla przeuroczej Niki moc buziaczków i samych słodkich chwil w kolejnym roku .

Przepraszam z zyczenia składam z poślizgiem ale wczoraj wydalam za mąż siostrę(fajnie to brzmi no nie:-D) i w związku z tym było troche zamieszania w ostatnim czasie.Poza tym zmiany zmiany zmiany.Ciężko znaleźć czas na porzadny sen o przesiadywaniu przed kompem już lepiej nie mówić. Mimo wszystko śle wszystkim mamusiom i dzieciakom pozdrowienia i wiedzcie ,że o was pamietamy.
 
a u nas wczoraj śniegiem sypnęło!!! myślałam że mam jakieś przewidzenia czy cuś . hihi

a tak wogóle to dzień dobry majóweczki :)
mam pytanko , mamuśki bąbelków 2-latkowych byłyście już na bilansiku? jestem ciekawa jak to wygląda , co badają i wogóle...:)
 
No andzia mnie też ciekawi jak to wygląda!zapewne mierzenie ,waga.Zapewne umiejetnosci i td.zastanawia mnie tylko czy mi łaskawie zadzwonią z przychodni czy sama musze się wybrać
 
reklama
Z okazji 2 urodzin Majeczki i Szymonka
życzę Wam radosnego uśmiechu, wielu wesołych przyjaciół, wspaniałych zabaw, wymarzonych zabawek, bajkowych snów do poduszki, lodów na deser i wszystkiego czego tylko zapragniecie


2edrt6d.gif

33ze9sh.jpg

 
Do góry