reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Daria - przesyłam uściski dla najsłodszego SZOGUNKA. :-) oby następne 2 latka były jeszcze "zabawniejsze". ;-):-p:cool2:

happy_birthday_cake.gif
 
Scooby Doo dziś robi śmieszne minki
głośno śmieją się Muminki
Żwirek i Muchomorek śpiewają wesoło
Puchatek z Prosiaczkiem tańczą wokoło
bardzo radosne są Gumisie
Buziaczki przesyłają też Teletubisie
Tylko Śnieżka się dziwi bo o niczym nie wie
Bambo wyjaśnia jej wszystko siedząc na drzewie
Gdy się tylko o Urodzinkach NATASZKI i NADJI dowiedziała
również jak Smerfy świetny humor miała !!!

NATASZKO , NADJU 100 LAT DZIEWCZYNKI !!!!

0003smerfy(gify.city24h).gif



zapisałam dziś młodego na bilansik. 1 czerwca:-D:-D:-D - to będzie mój prezent na dzień dziecka :szok::tak:;-);-);-) , mamo niki a ty zapisałaś już Nikol?
 
Ostatnia edycja:
Świeczki się na torcie mienia,
obok wiśnie się czerwienią,
cudnie pachnie czekolada,skrzy sie w szklankach lemoniada,baloniki wisa w górze,klaun oklasków zbiera burzę,a to wszystko z tej przyczyny,że Natasza(wczoraj) i Nadia mają urodziny
 
wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek dla kochanej Nadinki!!!Sto lat mały szogunku rośnij dalej taka wesoła i roześmiana!!!buziaki od cioci i Nicol:*:*:*


Andzia-wiesz ja jeszcze Nicol nie zapisywałam ,unas zapewne trzeba się tylko zarejestrować i się idzie.Musze to załatwić bo tak odwlekam i odwlekam.

Dziewczyny co tam słychac?coś nic się nieodzywacie pustki tu że szok!!!A ja bardzo bym chciała żeby było jak dawniej:tak::tak::tak:sporo stronic do czytania!!!!miło by było!

Pomału obsadziłam balkony w kwiaty:-)zaszalałam na naszym balkonie do góry zaszadziłam 12doniczek a u teścia na dole 4 ale takie duże.Sadziłam też u teścia bo zawsze teściowa sadziła kwiaty.Jest już cieplutko także można szaleć z kwiatami.Dzis troszke pranka robie bo w piątek jedziemy do Krościeńka w góry troszke poleniuchować:tak:No i popracować troszke nad rodzeństwem dla Nicol;-):-Dmoże akórat się uda!!!!Nic mykam miłego dzionka kochane piszcie co tam u Was!!!!

Ps. Sylwuś moze to zabrzmi troszke nieskromnie :zawstydzona/y:ale jeśli bedziesz organizowała jakieś spotkanko na rozpoczęcie lata to my z Nicol oczywiście się piszemy:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Mama Niki pracujcie,pracujcie :-):tak:;-)
Martuś fotki świetne.Dzieciaczki rosną jak na drożdżach,nawet Mi urosła i uśmiecha się uroczo:-)
U Nas czas mija na świeżym powietrzu od rana do wieczora:-).
Filip nie chce spać w dzień za to leżakuje 1,5 h,wieczorem pada jak kawka przed 19.
Jest tak fajny i rozbrajojący tekstami, że nie wiem czasem czy się śmiać czy szczękę zbierać:-D:-D.
Poza tym kościół i kościół non stop jeszcze półtora tygodnia i świętujemy.
Pozdrawiamy.
 
Hellol :)
Chciałam wszystkim podziekować za życzenia dla Kamilka i też życzyć majowym dzieciaczkom wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrówka.
M& m s dziękuję za troskę nie logowałam się przez jakiś czas bo nie miałam czasu i w sumie troszke przyznam zaniedbałam forum bo coś tu cicho ostatnio. U nas wszystko ok Kamilek zdrowy od czerwca idzie do prywatnego przedszkola zobaczymy co będzie...
Martuś widziałam zdjęcia malutkiej jest tak podobna do Ciebie że szok jak dwie krople wody.
Kasiu u nas też od rana do wieczora na polu siedzimy Kamilek tylko wejdzie do domu i jest załamany rozpacz straszna jest
Pozdrawiam was kochane
 
madziu cieszę się że się odezwalaś, no i że wszytsko u was w porządku i że Kamilek zdrowy. :-) :tak::tak:

naprwdę "Mi" taka do mnie podobna?? - wzruszyłaś mnie stwierdzeniem ...:rolleyes2: - no w końcu jest "Mała mi" / "Mini me" ;-)
 
reklama
Do góry