reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ponieważ w piątek dopuściłam się falstartu - toteż dzisiaj poprawiam się (jednak słowa pozostaną te same)

Marzenko - wszystkiego najnajnajlepszego w dniu urodzin!!!

Oby w Twoim dalszym życiu było jak najmniej smutków, trosk - obyś korzystała z życia ile wlezie bez jakiekolwiek martwienia się dniem jutrzejszym. Oby Nati wyrosła na Kobietkę, która zawsze będzie Ci pomocna i nie będzie stwarzała problemów wychowawczych. Oby S był częściej w domku i spełniał każde babskie zachcianki... czego jeszcze Ci zyczyć - zdrowia (to podstawa), stosu srebrnych cudów i .... życia bez diety!!!
Buziaki :************************


2n0e4x.jpg



Marta - "Lato Agatowe" to taki duży festiwal kamieni szlachetnych (natomiast same agaty tworzą duże złoża w okolicach Lwówka Śl. (Lwówek oddalony jest od Bolesławca ok. 15 km). Ogólnie pisząc moje strony słyną z fajnych kamieni, gliny... a sam Bolesławiec z ceramiki stempelkowej)


a ja dzisiaj mialam umówioną wizytę u dentysty... musiałam zabrać jagę z sobą (moj M zerwal się z pracy by ją przypilnować), ale, że w pobliżu moja Ciocia/Kuzynka ma salon fryzjerski - rzuciłam się na spontan i .... przefarbowałam się na karmel, hahaha :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka laseczki :-):-)
dziś postaram się w końcu Was nadrobić bo co się zabiorę to zawsze coś nieplanowanego i wypadnie :-:)zawstydzona/y: no ale planuje powyłączać wszystkie urządzenia audio i zająć się tylko bb. Mam nadzieję że młody mi pozwoli i będzie spał spokojnie, ostatnio idą mu kolejne ząbki i czasem mam "bonanze" :nerd:

Szczerze to nie spodziewałam się że mieszkanie w domku tyle czasu pochłania, ciągle coś dłubię, przestawiam, poprawiam, metraż większy a co się i za tym kryje więcej sprzątania :sorry2:

Poza tym jak młody mnie widzi przy kompie to działa to na niego jak płachta na byka:baffled: od razu biegnie do mnie i szarpie biurkiem, a że biurko malutkie więc lata na wszystkie strony, już wszystkie nóżki mam popękane i nie da się go przesunąć po panelach...

No nic, wieczorkiem postaram się coś skrobnąć :tak:

Składam najlepsze życzenia dla Marzeny, wszystkiego dobrego

 
Dzień dobry Majóweczki :-)

Marzenko kochana 100 lat Ci życzę, miłości, zdrowotności, majętności,cierpliwości, dostojności i wielu gości :-)

Zapomniałam Wam napisać, że w Libercu wpadłam do sklepu Next'a, czułam się jak dziecko wpuszczone do cukierni :-)

mama Niki fajnie masz, że możesz popatrzeć jak M wędkuje :-) Pisałaś, że przytyłaś - witaj w mojej bandzie :-)

ankzoc to Ty pisałaś, że Maja wlazła na pszczołę i ją ukąsiła w stópkę? Szczerze współczuję malutkiej, mnie kilka dni temu spotkało dokładnie to samo, do tej pory stopę mam tak spuchnięta, że tylko w japonkach mogę śmigać, a naprawdę tego nie lubię....

barmanko mam nadzieję, że wpadniesz wieczorem bo jestem sama w domku, co prawda prasowanie czeka ale co tam :-)
 
Zapomniałam Wam napisać, że w Libercu wpadłam do sklepu Next'a, czułam się jak dziecko wpuszczone do cukierni :-)

barmanko mam nadzieję, że wpadniesz wieczorem bo jestem sama w domku, co prawda prasowanie czeka ale co tam :-)

ad1) hahah skąd ja to znam :-D:-D z braku funduszy byłam tylko w sobotę...ale ledwo do domu dojechałam z ...papierowymi torbami które namokły podczas deszczu :baffled: ale ciuchy uratowane :-D

ad2) no jaha :tak:
 
Heloł:-)

Ja tak dzisiaj szybciutko coś skrobnę...bo strasznie mam napięty harmonogram ...normalnie dnia mi brakło:-p

Aga
Napisz coś więcej o tym obozie...zaciekawiłaś mnie:tak:

Mamstud
Bardzo dziękuję za ponowne przywitanie;-)

Tsarina
Wyobraź sobie kochana, że rekord w moim pokoju w sobotę w nocy wyniósł 36 stopni:no:...nawet wiatrak nic nie pomógł...to był koszmar dla całej naszej trójki...Kasia ma termometr nad łóżeczkiem ...i jak sprawdzałam temp to nie mogłam uwierzyć własnym oczom..

Barmanko
no to może jak małego zaopatrzysz we własnego laptopa to Tobie da spokojnie popisać:-p

Marzena
Przyłączam się do dziewczyn: Wszystkiego najlepszego!

Aguś
A TY kochana nie pierdziel tylko dawaj fotki swoich "nowych" włosków:-p;-)

Dobra ja zabieram się za ćwiczenia bo dzisiaj w dzień nie znalazłam na to czasu....

Miłej nocy
buziole

Asia, Moniq
Gdzie jesteście?????????????????????????????????




 
Marzenko nasza solenizantko wszystkiego najlepszego z okazji tej wyczekanej18:-)Fajnie się skumulowało urodzinki spędzone w gronie najbliższych i najdroższych Ci osób w dodatku na urlopie:tak:A zatem Sto lat zdrówka-bo to najistotniejsze!wiele radoście i szczęścia!spełnienia wszystkich marzeń!!!wszystkiego naj naj naj.Buziaki odemnie i Nicol muaaaa:*

 
Witajcie kochane jestem już po weselu :-), ehhhhhh mogłabym o nim opowiadać godzinami :-p! Było po prostu cudownie! Bawiłam się do samego końca! Na poprawiny zabraliśmy Maję i uwaga moje dziecko było obrażone na mnie :dry:! Naprawdę nie chciała przyjść do mnie na ręce wolała być u innych nawet obcych niż u mamy, no ale później jej przeszło, wiecie nie myślałam, że tak to przeżyje ta moja córcia! W każdym razi później robiła furorę, panna młoda, która jest chrzestną Mai zamówiła dla niej piosenkę pszczółka Maja, postawiliśmy Maję na środku sali wszyscy goście zrobili wokół niej kółeczko a ona stała jak taka sierotka :-D… po chwili zaczęła śpiewać aaaaa i tańczyć. Sama słodycz! Później powrzucam fotki.
Dobra lecę nadrabiać!
 
Witajcie Dziewczyny
Ankzoc - super ze się udała zabawa, każda z nas powinna raz w m-cu zaliczyć takie weselisko :tak: na odstresowanie. Czekamy na fot.
Mamstud - świetny urlop...normalnie zazdroszczę...ja w tym roku nie wiem czy będę miała urlop w okresie letnim (poza tym zero planów wyjazdowych)- synek 2,5 roku mojej koleżanki z pracy ma cukrzyce I stopnia :-( są teraz w Akademii Medycznej wiec pewnie będzie długo na L4 no i nasze urlopy ulegną przesunięciom (też była na Obozie z nim i mężem a on tam tylko pił i spał)
Barmanko - chwaliłaś się już nowym mieszkankiem (fot)?

O obozie postaram się napisać coś z pracy bo za chwile idę z Zosia do neurologa. Stresuje się tą wizytą bo pewnie usłyszę że sobie coś wkręcam, a Zosi po prostu bardzo drżą ręce jak się zdenerwuje i nie wiem czy to normalne.

edit:

Mamo Niki - to Ty pisałaś że Nikol nie chce jeść? Moja Zosia od 5 czerwca nie je nic prócz mleka, owoców i tylko zupę krupnik. Pluje kaszkami, nie je żadnych obiadków (rosołek nie, ziemniaczek nie, jajecznica nie itd.), żadnego mięska ...czasami pomidora...wogóle zauważyłam ze je tylko to co czerwone (z owoców).:-(
Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia1208- no kochana widzę, że Filipek wreszcie zdecydował się wskoczyć do baseniku, brawo zuch chłopak :-)

m&ms- oj kochana odpuść trochę temu swojemu emowi :-D:-D:-D

roxy- słonko ja byłam takiego samego zdania jak ty, ale poszłam do lekarza i powiedział, że dziecko może dostac wysypki i to 3 tyg po zaszczepieniu u nas jak narazie spokój, a też wypadła całkiem nie oczekiwanie! No i gratuluję dobrych wyników :-)

jola466- no powiem ci szczerze, że troche się wystraszyłam i obserwowałam małą cały czas ale na szczęscie nie jest uczulona! Co do szczepionki u nas na razie spokój! ps. Nie znam cię osobiście jedynie z forum i fotek bb lub nk ale powiem ci, że te buciki pasują do Ciebie, do twojego stylu :-) Hmmm w sparwie wózków nie pomogę, ale zdjęcia dziewczynek po prostu wymiatają :-D

nina27- kochana podziwiam cię z tym samozaparciem na ćwiczenia mi się nie chce :-p

agakm- o kochana jaki piekny avatarek :-) a z tą cebulą cóż bylismy na działce nie mielismy octu, spirytusu ani nic innego opócz warzywek :-D:-D:-D Kochana i jaki wózeczek wybraliście dla Jagi, wiesz aż wstyd się przyznać ale mnie już kręci kupno następnego :zawstydzona/y:WÓZEK SPACEROWY/OBROTOWY Kolcraft+ADAPTER NOWOSĆ (1142981669) - Aukcje internetowe Allegro

mamaNiki- jak tam Nicol?? Mam nadzieję, że już dobrze :-) Wiesz moja mała przez te upały nie chce jeść zby wiele

mamamatysia- ehh kochana Tobie to dobrze....... :-) zdjęcia cudowne......

confi- kochana chyba każda troskliwa kochająca mama panikuje, jak przyleciała do mnie z takim płaczem to zaraz zaczęłam ją oglądać, a że jakiś tydzień wczesniej ja miałam przygody bo stanęłam stopą a wzasadzie dwiema na pszczoły to wiedziałam gdzie mam szukać, trzymałam ją płaczącą na kolanach a sama miałam łzy w oczach :-( Asiu twoja grzywa jest super, pasuje ta fryzurka do Ciebie ja kiedyś jak zrobiłam taką grzywkę to wyglądałam jak hmmmmm nawet nie wiem do czego się przyrównać masakra, ma za grube i sztywne włosy do tego niskie czoło bleeeeeee :baffled:

Aga- witaj kochana, wierzę ci, że Zosienka mogła tak zareagować, moja Maja po jednej nocy bezemnie obra zona była na mnie! Nie ukrywam, że było mi przykro :zawstydzona/y: Super, że miło spedziłaś czas na obozie!

mamstud- cieszę się, że wypad udał się super! Nie no Gaba nauczyła się pływać :szok::szok::szok::szok: ejjjjjjjj jak to??? ps. my też wybieramy się do Czech mam do Ciebie kilka pytań ale to na priv :-) O boże kochana napisałaś, że jest sklep Nexta, tylko ciiiiii bo jak moj m się dowie to wykreśli wypad do aqaparku :-D

tsarina- jesteś debeściara, naprawdę czytanie Twoich postów w pracy, grozi zwolnieniemm, albo conajmniej uznaniem mnie za debila cieszącego japę do monitora :-D:-D:-D

baranko79- wiatj kochana i przestań już majsterkować i sprzątać w domku!!! To rozkaz :-D:-D brakuje nam Ciebie

Marzenko

Z okazji urodzin życzę Ci, abyś nigdy nie przestała marzyć,
bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile.
Abys potrafiła dawać radość.
Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie smutku.
Aby niebo nad Toba było jaśniejsze i aby otaczali Cie życzliwi ludzie.
Niech Twoje życie toczy sie tak jak tego pragniesz.
 
Do góry