reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

MAMAMATYSIA-ja mam butelki z NUKa,powiem ci ze farba nie schodzi a dlatego ,ze prawie wcale nie uzywam ;-).

jak OLI byl maly ,kupilam mu kubek niekapek z NUK i ma go do dzis!! troche wstyd pisac ale on jeszce z niego pije kakao na wieczor:-D

Ja Nuka używałam przy Matimi dlatego wydawało mi się, że będą fajne.Kubeczki super sie sprawdzają,Fifi daje sobie z nimi radę ale ta farba...nieładnie to wyglada a ja jestem estetką:sorry:.
 
reklama
confi- wow ale swiegtny jest dami:) i te raczki no prosze:-)

nina- ja jestem za 5 czyli z fisher price... ale ciekawa jest tez 3 2 w 1 - chodzik pchacz..

dziewczyny powiedzcie mi czy cos to jest powaznego jak kubus juz 2 kupe w przeciagu tego tygodnia zrobil zielona...:/// ????
 
confi ja też uzywam nuk bo Kamys nie chciał aventa a nuk jak dla nas jest super
co do wprowadzania białka to Kamilka zesypało i mam teraz wyrzuty sumienia myslałam że może już mu przeszło a tu dupa i też dałam sie namówić głupia bo wszyscy na mnie naciskali że mam mu dać qwfa!!! Ostatni raz dałam się namówić wszystkim mądrym razem z moim mężem ja wiem najlepiej i koniec!
 
Cześć Wam!
Na początek ślemy gorące buziaki dla Lilianki i Juliana, niech rosną zdrowo i radośnie:-):-):-)
a my dzisiaj po rozmowie z nianią - Hanusia po 3 minutach milczenia u niej w domu i przyglądania się gdzie jest, zaczęła się głośno śmiać i gaworzyć, a jak ją kobitka wzięła na ręce to zaczęła skakać, najgorzej to my z M. to przeżywamy, serce mi ściska jak wiem że będziemy musieli oddać Hanie pod opiekę obcej osobie:-( najważniejsze jednak że Pani okazała się bardzo sympatyczna i myślę że się zdecydujemy, tym bardziej że od strony praktycznej też doszliśmy do porozumienia, kobiecie zależy na pracy dorywczej, bo ma inne obowiązki i nie dałaby rady na całe 8 godzin, więc 2-3 godziny po 3-4 razy w tygodniu jak najbardziej jej pasuje, płace za godzinę ustaliliśmy na 7 zł, chyba nie najgorzej co?
dzisiaj taki znowu ponury dzień był, Hanusia nawet jeść nie chciała, kaszka była dzisiaj be, zjadła kilka łyżeczek, zupki nie tknęła, na wieczór znowu próba z kaszką i znowu klapa, na szczęście mnie zaskoczyła z mleczkiem, wypiła całe 140ml z butelki, szok:szok: i w dodatku zasnęła, i tutaj jak to zobaczyłam to mi się aż przykro zrobiło, wiem, że to głupie, ale cycuś przegrał z butelką i żeby zasnąć nie potrzebowała dzisiaj przytulania:-(
 
Confi jejku zakochałam się w tym filmiku :-) :-) Słodziutki ten Twój Damiś i zazdroszczę postępów! "Brawo" mnie rozbraja :-)

Dziewczynki powiedzcie mi, gotujecie Waszym maluchom zupki na mięsku? Ja się bardzo obawiałam tego, ale jak tylko Filip skończył 5-m-cy to teściowa ten pomysł przeforsowała. Na szczęście żadnej alergii nie dostał i teraz zastanawiam się kiedy mogę mu jakiś rosołek podać....
 
Confi jejku zakochałam się w tym filmiku :-) :-) Słodziutki ten Twój Damiś i zazdroszczę postępów! "Brawo" mnie rozbraja :-)

Dziewczynki powiedzcie mi, gotujecie Waszym maluchom zupki na mięsku? Ja się bardzo obawiałam tego, ale jak tylko Filip skończył 5-m-cy to teściowa ten pomysł przeforsowała. Na szczęście żadnej alergii nie dostał i teraz zastanawiam się kiedy mogę mu jakiś rosołek podać....
Rosołek ze słoiczka jest po 6 miesiącu(Bobovita, Hipp) natomiast z robionym w domu trzeba się wstrzymać aż maluch skończy 10 miesięcy.
 
Confi....nie no az mi sie usmiech od ichs do ucha pojawil i jeszcze teraz go mam...nie no ale maz malego zdolniache......no musisz byc dumna kochana....:-):-):-):-):-)

Tikanis....u mnie dziewczyny robia prawie kazda zielona kupke od dwoch tygodni.....no i nie mam pojecia jaka jest tego przyczyna bo nic nowego nie wprowadzalam....tzn ze 4 tygodnie temu gluten.....ale dziwne dla mnie bo po tym glutenie kupki byly "ladne" a pozniej ni z tad ni z owad.....i sama juz nie wiem......a ni i gluten zaprzestalam podawac.....chyba jeszcze poczekam kilka dni i jak nic sie nie zmieni to pojdziemy do lekarza....

Klauduska.....rosolek domowej roboty mozna podac dopiero po 10 miesiacu.....a te rosolki w sloiczkach to oni je tylko tak nazywaja....nadal nie ma w nich wywaru z mieska.....tylko wywar z warzywek......

Patik...fajn ie ze niania przypadla Wam do gustu no a przedewszystkim Hani.....no i zeczywiscie...7zl to dobra cena.....



a ja normalnie nie wyrabiam ...przez ostatnie dwa wieczory amelia nie chciala usnac ( normalnie obie spia juz o 19stej) tylko sie smiala i tak glosno gadala....usnela dopiero okolo 22.30 a dzis jak Amelia spi to mam dokladnie to samo z Alicja ...no juz od godziny mi tu spiewa nad uchem......aaa jaa aaajaaaa........nie no juz nie moge....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Confi - Damianek jest cudowny, aż mi się humor polepszył jak zobaczyłam filmik:tak:

My dzisiaj bylismy u lekarza, szczepienia mały zniósł bardzo dzielnie, nawet nie płakał, co prawda mąż go zagadał, nawet nie miał czasu zastanowić się czy to bolało;-):-)
Dopytywałam się lekarza czy mały nie ma skazy, bo Florencja mnie wystraszyła, ale wszystko jest ok mały całkowicie zdrowy:-)
 
Do góry