reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dziewczyny moj Kubus tez wklada piastki do buzi ale mysle ze na zabki jeszcze za wczesnie:tak:

aneteczka-sliczna z Ciebie mamusia i jakie kilogramy laseczka z Ciebie jak sie patrzy:tak::tak::tak:

dziewczyny u mnie chrzest dopiero w lutym no i impreza u mnie w lokalu bedzie ze 40 osob u mnie koszt w lokalu to ok 90 zl w tym obiad z dwoch dan ziemniaki,kluski slaskie,rosol do tego dwie surowki,golabki,frytki z kurczakiem i pieczarki,strogonof,szaszlyki z ryzem,flaki,zpiekanki,lody i tort i ciasta no i paczki ciasta dla gosci do domu -szczegulowego menu nie ustalilam jeszcze bo mam mnostwo czasu na to ale wiem ze tak jest bo czasem pracuje w tym lokalu jako kelnerka na wiekszych imprezach a czasem jako kucharka np.male imprezy jak chrzciny lub jakas stypa,gdy np moja tesciowa bo ona tam na stale jest kucharka ma np inne wesele na jakiejs sali

jesli chodzi o mate to ja na razie nie posiadam...:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
m&m, kornasia,elus, aneteczka- dzieki dziewczynki za odpowiedz troszke mnie uspokoilyscie i tez mysle ze jdnak to nie zabki,, bo maly ma normalna temp no i w nocys pi normalnie.. dzis rano zbudzil sie i dobrze sie bawi na macie.. oby tak dalej i oby wczorajszy dzien sie nie powtorzyl..:baffled:
 
:-):tak::-Dtikanis dzieci jak dorośli, też mają zły dzień, a moja Iza nawet tydzień, niestety już im tak zostaje do samiego końca...

a ja odkrywam uroki Drewexu. Może z tego powodu, że mąż tam pracuje. Kupiliśmy Iza Mirce kilka zabawek do łóżeczka, takich maluśkich, ale zawiesiłam jej na pałąku i na karuzeli, żeby była jakaś odmiana, ma tam upatrzoną taką małpkę. Brzydka, ale jej się podoba. Jak ona w nią piąstakim wali, to mały Andrew G. (Andrzej Gołota- to sprostowanie dla mam, co się boksem nie zajmują) nam rośnie! Fajne, że nie ma tam takich mocnych i bardzo bijących po oczach kolorów, tylko pastelowe i stonowane. Niby dzieci lubią jaskrawe kolory, ale te z Kolorino bardzo mi się podobają.

ps. nie, żebym reklame robiła... to tylko moje spostrzeżenia. Nie chciałabym, żeby jakaś mama mnie źle zrozumiała! Canpol tez ma fajne zabawki!:-D:-):tak::happy2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
Witam

Tsarina-my tez ammy sporo rzeczy z drewexu,mamy pościel z hipciem i jak Miloszka na brzuszku położe na hipciu to tak fajnie rączkami skrobie i zagląda mu prosto w oczy, śmiesznie to wyglada:tak: A zabaweczki mają też fajnie, mamy taką spiralkę, tylko że miłoszek jakoś tak mało się nią bawi, chyba za pastelowa dla niego i nie przyciąga wzroku:-(może jak bedzie wiekszy

Dziś mój synek obudził sie i miał calego pyziorka podrapanego. Niewiem co się stało, bo już od dawna nie używaliśmy niedrapek i nic takiego się nie działo:no:

Musze lecieć, bo jest alarm czkawkowy:sorry2:
 
jednak wezmę ten z pozytywką:-)

Ninko ja mam ten drugi :-) polecałabym głownie ze względu na to ,ze jest do 18 kg i tak szybko nie przestaniesz do używac . Damianek bardzo lubi ten leżaczek bo może na nim posiedzieć i sie pobawic a także pospać bo można go znizyć, ale skoro się już zdecydowałaś to nie będe Ci głowy zawracać :-p
 
Witam,tez jestem majowa mamusia,moja coreczka Nadia:-) urodzila sie 9 maja,jezeli nie macie nic przeciwko to chetnie do Was dolacze:-)
 
reklama
Mnie podobają się oba leżaczki, ale który lepszy nie powiem, bo my nie posiadamy leżaczka. Teraz przymierzamy się poowoli do zakupu krzesełka do karmienia. Ja upatrzyłam takie:
KRZESEŁKO DO KARMIENIA FISHER PRICE RAINFOREST +Z (703600390) - Aukcje internetowe Allegro
no i planuemy jeszcze kupić skoczka, bo podobno dzieci bardzo ładnie się na nim bawią, ale to też z czasem:
FISHER PRICE SKOCZEK CHODZIK JUMPEROO wyprz. -20% (704233743) - Aukcje internetowe Allegro

Mówie Wam co ja mam się teraz w nocy z moim synkiem. Takie akrobacje wyczynia ... kiedy mogę się wyspać, bo synek śpi już dość długo, to ja czuwam! Na plecach nie ma mowy, żeby spał, położony na plecy odrazu wędruje na bok, a potem się zaczyna! Kręci się, wierci, byleby tylko na brzuszek. A kiedy jest już na brzuszku to głowa do góry i stęka, bo na brzuszku to on spać nie lubi. Przekładam go na bok, a wtedy znowu wszystko od początku - synek robi wszystko aby na brzuchu się znaleść ... ach mówie Wam.
Co do maty, to my mamy Tiny Love - całkiem fajna, ale dodatkowo dowiesiliśmy do niej kilka zabawek. Nasz synek uwielbia małpkę z Fisher Price, taką zawieszkę do wóżka, którą my wieszamy właśnie na macie. Ale niestety mały ostatnio stracił zainteresowanie matą ... tylko rączki :szok: nie wiem jak to się stało ...
Nawet karmić (butelka) musimy go na rękach, chodząc po całym domu! I właśnie - oglądając lampy na suficie ... :sorry: musimy go tego oduczyć, bo klocuś waży już z 7kg i ciężko mi jest go utrzymać na jednym ręku, chodząc. Ja sama ważę nie całe 50kg :rofl2:
 
Do góry