reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ja już Roxy witałam ale powitam jeszcze raz jak na grzeczną dziewczynkę przystało :-D
witaj moja droga, na naszym wątku gadułowym ;-)

Kaatharina hmmm, piękne te rzeczy ale jak dla mnie za drogie niestety :-(no chyba ,ze babcie zrzutkę zrobią :-D
a ten skoczek fajna sprawa...ciekawe czy się sprawdzi :tak:




 
kochane a moje dziecko wczoraj na macie odkrylo, ze jak kopnie w palak to wszytskie zabawki sie ruszaja i gra melodyjka, ale miala ubw, caly czas pytkami kopala i sie smiala, a ja siedzialam obok i nie moglam juz wytrzymac ze smiechu az maz przylecial :-D, teraz wlasnie lezy w lozeczku i kloci sie z karuzelka, zaraz padne ze smiechu, mala gadula

Witaj Roxy31

Kaatharina- ja wlsnie tez ogladalam ten skoczek, ale to moze gdzie w listopadzie, bo to dziecko juz musi dobrze siedziec, zeby zaczac uzywac takiego skoczka

Confi- ja tez sama bym nie kupila tego skoczka i licze na jakas zrzutke :-D
 
Dla nas też są to drogie rzeczy, ale krzesełko kupimy z pięniędzy, które malutki uzbiera na chrzścinach, a skoczka obiecała babcia :-D kuzynka mojego P., a raczej jej synek posiada takiego skoczka i jest zachwycony - podobno rewelacyjnie się na nim bawi. Jejku gdybym miała worek pieniędzy nakupowałabym tyle zabawek synkowi - takie piękne rzeczy są teraz na rynku.
 
Kaatharina- to tak jak ja, jakbym miala full kasy to ciagle bym cos malej kupowala, zabaweczki a w szczegolnosci ubranka i stroila moja ksiezniczke
 
ankzoc ja Damiana kładę na matę właśnie tak trochę na ukos by mógł kopać w pałąk, przynajmniej nie muszę siedziec i mu tego pałąka cały czas ruszać :-D

Kaatharina kurczę może te chrzciny jednak na coś by się przydały :-D:cool2:
ale to fajnie ze mozesz choc tak nabyć fajne rzeczy dla malucha, hmmm może i u nas babcie się zbiorą ...zobaczymy :)
Poza tym my założyliśmy Damianowi konto w mbanku i co miesiąc wpłacamy tam jakaś kwotę, w sumie dowolna ale nie mniej niz 25 złotych :tak:
W dniu 18 urodzin dostanie do konta dostęp i myślę ze to będzie najlepszy prezent ;-)
 
confi- my malej juz zalozylismy konto oszczednosciowe w alior banku, wplacamy min 50 zł co miesiac , no i zalozylismy ze z chrzcin , swiat czy urodzin jak uzbiera kase to bedziemy jej tam wplacac
 
no co wy żeście tyle nabazgrały??? :szok: rety ale mam czytania :baffled:

a ja zrobiłam sobie dwa dni off od forum :zawstydzona/y: wczoraj u nas było święto, wszyscy mieli wolne.. no i teraz my się bawiliśmy w powsinogę :-D od 2 dni nadrabiamy życie towarzyskie :tak: dziś też pewnie jeszcze pójdziemy do jednej koleżanki....ech jak nie wychodzę to nie wychodzę ale jak się już gdzieś wyrwiemy to latami jak głupki :zawstydzona/y:

dziś synek pobił rekord spania 9 - 7,30 rano nakarmiłam, pieluszkę zmieniłam i ...spać mi się już nie chce :cool2: a synek śpi sobie w małżeńskim łożu z mężem :-D

moniqsan - właśnie wczoraj zjadłam całe jajko, zobaczymy jak to będzie. kurcze u nas ciężko w sumie coś ocenić, bo u synka skaza jest na szyi, a tam czasem pojawiają się potówki, obtarcia od ciuszków... i sama czasem nie wiem co to jest do końca :zawstydzona/y:

krystyna - ja biorę witaminy z tej samej serii jak była w ciąży, tylko że te są specjalne dla matek karmiących z większą porcą wapnia. jak na razie nic mi sie nie dzieje z włosami czy paznokciami

aneteczka - nie miej do siebie wyrzutów sumienia, zrobiłaś to zo uważałaś za stosowne. myślę że ja postapiłąbym tak samo :tak:

nina ja myślę że też kupię takie kartony do pakowania. jeszcze myślałam o takich workach co się wysysa powietrze. co do chrzcin też ni epomoge bo my robimy w restauracji, będzie 32 osoby

kaatharina a o co chodzi z tym twoim teściem? ;-):zawstydzona/y:

malinka no nie wierze z tym księdzem że się tak zachował :szok::szok: idiota jakiś!!

no i dalej już nie doczytam bo synek woła.....
 
dziewczynki ja przepraszam że tak po łebkach was nadrabiam i nie każdej pisze z osobna ale ciągle coś trzeba zrobić i ja tak latam jak głupia :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jakby któraś coś jeszcze chciała się mnie dopytać czy zasięgnąć opinii to proszę pytać:tak:

nina - ja mam ten pierwszy leżaczek, jestem super zadowolona...no raczej mój syn :-)
najbardziej podoba mi się to że ja w nim uśnie to blokuje tą dużą płozę z przodu i śpi sobie w leżaczku, nie przenoszę go nigdzie :tak:
ale właśnie doczytałam że już zamówiłaś...

Roxy
witaj na forum

Kaatharina
my jeszcze nie planujemy zakupu krzesełka do karmienia.. ten który ty wybrałaś jest bardzo fajny, kolorowy. wczoraj byliśmy u koleżanki która ma to krzesełko, synek non stop sie gapił na niego bo taki kolorowy :-D
tylko mi po głowie chodzi inne krzesło - albo takie z siatką pod spodem by było na zabawki, albo takie drewniane któe potem można rozstawić i będzie stolik i krzesełko dla synka... ale jeszcze nie zdecydowaliśmy...
skoczek też fajny, jak taka przybajerzona huśtawka :-):-)

ankzoc
z tym kopaniem w pałąka to już nam confi pokazała jaki jej synek cwanaiczek jest :-D echh dzieci to rzeczywiście cwane są... rozumek malutki ale sobie radzą :cool2:

Właśnie dziewczyny, dobrze że Confi o tym napomnkęła... mam pytanie
czy założyłyście jakieś lokaty dla swoich dzieci?
jak to wygląda? jakie %? jakie warunki? na jak długo?
strasznie mnie ten temat interesuje.... chcieliśmy synkowi założyć jakąś lokatę, czy coś podobnego, z pieniążków któe dostał by na chrzciny, może jeszcze też coś od siebie byśmy wpłacali...
byłabym baaardzo wdzięczna gdybyście się wypowiedziały :tak:
 
reklama
dziewczyny mam pytanko, czy pierzecie ciuszki swoich maluchow juz w zwyklym proszku?? ja wypralam body chce malej zalozyc i zobaczyc czy nie bedzie miala uczulenia jesli nie to nie bede juz kupowac proszku dla dzieci.
 
Do góry