reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
confi- kochana u nas tez nie mam co liczyc na znieczulenie no chyba ze zaplace sporo kaski, ale to i tak nie powiedziane ze bedzie jakis anestezjolog no jedynie moga podac dolargan- ale ja tez go nie chce!
No i słusznie, Dolargan jest narkotykiem i co gorsza nie jest obojętny dla dziecka...ja już wolę cierpieć niż faszerować swojego synka jakims świństwem tylko dla własnej wygody :tak:
 
No i słusznie, Dolargan jest narkotykiem i co gorsza nie jest obojętny dla dziecka...ja już wolę cierpieć niż faszerować swojego synka jakims świństwem tylko dla własnej wygody :tak:

Mój mąż miał po operacji podany dolargan przeciwbólowo, 5 min po zastrzyku zaczęło mu ciśnienie spadać miał 60/40 zrobił się blady, mało nie zszedł dobrze ze był pod maszyny podłączony które zaczęły piszczeć i pielegniarki dały mu inny zastrzyk na podniesienie cisnienia. Na 80 kg faceta tak strasznie zadziałał ze ja tez bym bała sie wziasc
 
ja z tych środków przyspieszających poród to tylko jeden dziś próbowałam - sex:-)ale nic z tego. Troche skurczy dostałam, zaczełam łazić bo może sie coś ruszy, ale nic!!!!olejku boje się łykać, jakoś tak wydaje mi się że to za duża integracja.

Już czop mi odszedł, po badaniu gin.w kawałkach. Najpierw część z krwią, a potem druga cześć jak byłam w łazieńce. Jeju............jak ja sie ucieszyłam że trochę sie drgneło, no i rozwarcie 1,5-bardzo małe, ale z drugiej strony oznacza że coś sie zaczełło dziać.

U nas w szpitalu też nie ma niestety znieczulenia zzo, a szkoda, bo ja bym skorzystała napewno. Jest w szpitalu jakieś 50km , ale tam nie ma neonatologii i boje sie że jakby coś było nie tak z Małym to będa go wozić do innego szpitala:baffled:a to mi sie nie podoba.

Bosze.....jak ja bym już chciała mieć to już za sobą....................:baffled:
 
a mnie wszystko przeszło...o
i lipa..idę oglądac Tancerzy ;-):tak:
może postymuluję sobie sutki :-p
buziaki dla was kobitki....jutro znów popatrzę ile z Was się rozpakowało i stwierdzę ,ze zostanę ostatnia :-D
echhh..
 
anulinka, nina, k.m, barmanka- gratuluje dziewczynki;-)

barmanka- slodziak z twojego dzieciatka;-)

nina- ja w sumie mam jeszcze xczas bo termin jeden mialam na 29 maja a drugi na 3 czerwca,, ale cc bede miala 21 maja:)
 
Tikanis to idziemy rowno w parze :) ja tez mam termin cc na 21 maja :),a na ktora masz godz???
Juz coraz blizej:)
Ja troszke sie juz stresuje, chociaz to moja druga cesarka,a ty ?? Niczym sie nie martwisz???
Pozdrawiam Wszystkich
 
reklama
Do góry